Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

dzink,
ono to má i svoje nevýhody... My to doma takhle děláme už asi půl roku: když jsem v robotě, obchoduje manželka podle obchodního plánu, který musí být ovšem do všech detailů popsaný na papíře. Když je problém, taky to řešíme po telefonech. Jenže například zrovna předevčírem musela na celé dopoledne s miminem po doktorech a vstup do toho nádherného sešupu byl v háji... zrovna když jsme se potřebovali zahojit po minulém pátku... :) Navíc je třeba spousta příležitostí, kdy by člověk šel do pozice na základě průrazů S/R nebo trendlines, jenže to už nejde detailně popsat na bumážku, to musíš mít nakoukané... A totéž je s fundamenty... Nějaké PPI, Retail Sales nebo Employment Report zařazuje ta moje (jinak samozřejmě skvělá) lepší polovička někam mezi termojadernou fúzi, programování software a chcíplé myši... :) Holt jsou věci mezi nebem a zemí, které sebelepší manželku nenaučíš... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Petře, čumím do toho celej den a nemůžu na to přijít. Zkouším MT4 a trápil jsem se s MetaEditorem...a nechápal, jak tam vlastně dostat 4 úrovně, když jak v Modelu 1, tak i v Modelu 2 jsou jen 3... Pořád jsem hledal na netu nějakej script.

Jinak s tou manželkou paráda, ta moje do toho taky občas "čučí", zatím bez konkrétního výsledku...
Díky, zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink,namodro
nám to takhle docela vyhovuje, protože já chci hned brát zisky a manželka mě v tom brání a říka počkej až to dojede k PT a někdy zase manželka chce čekat na moc velké zisky a má tam až moc benevoletní SL a já říkam utáhní to, je tam S/R těsně před PT,zbytečně příjdem o zisk, takže se v tom navzájem korigujeme a jedeme zlatou střední cestou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
je fakt, že některé věci jsou pro mě těžko pochopitelné, ikdyž se snažím. Tak jsem celý den na finančníkovi, protože mi vaše skvělé komentáře pomáhají se v tom lépe orientovat. Chci se forex naučit, jelikož se mi jeví jako daleko perspektivnější, než mé původní povolání prodavačky :) Nicméně nerada bych narušovala vaší konstruktivní diskusi (protože my manželky umíme dlouho a obsáhle mluvit :) ), takže nechám mluvit raději Standbyho. Děláte tu dobrou práci, díky.

namodro:
doktoři si holt myslí, že nemáme nic jiného na práci, než u nich trávit dopoledne :)
Však budete mít další šanci - možná už dnes, nám se to dnes pěkně rýsuje na 1hod gbp/usd a pokud se potvrdí očekávaný směr jih, mohli bychom zase něco posbírat ...

Přeji všem úspěšné obchody, Hogy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mecini:

ja se po AOS taky schanim...nebo aspon polo AOS...

Co se tyce Tunaelů a žen /ktere by jsme o tunelech mohli poucit/, neni opravdu nad to, kdyz polovicka pochopi co je pro rodinu dobre a nauci se ovladat mt4. Pokus si jeste precte Wilsona v originale, tak ji budu na rukou nosit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak vam vsem dekuji za pomoc s FIBO urovnema, to co poradil Petr a tawa je fakt bezvadny, ja jsem porad spekuloval s tim Vegasovym scriptem s prekopanim na 5 urovni na kazdou stranu a uplne zbytecne...Sedel jsem nad tim snad celej den a naprosto zbytecne. Nyni vidim, jak je to fakt neuveritelne jednoduchy. Nekdy se clovek zasekne a sedi nad totalni blbosti uplne zbytecne...
Kolik si davate S/L na GBP USD a na EUR USD?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Do tohoto vlákna vstupuji jen občas, ale koukám, že budu muset asi založit nové vlákno Manželky traderů na FX... :), vstup povolen jen něžnému pohlaví...ale aby se nám holky potom opravdu věnovaly FX a nezačaly si vyměňovat kuchařské recepty a tipy na poslední módu...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...