Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

matus
mám to udělané tak, že když první pozice se uzavře na PT 55 pipsů tak ostatní zbylé tři zajistím na +5, když se to otočí a vezmě mě to sl na +5 tak mám celkem 70 pipsů. Jde mě o to aby jeden ziskový obchod pokryl stráty a proto mám sl 4x15=60 pipsů a ještě zbyde 10 bodíků na svačinu. Udělal jsem takto od 1.2.2006 50 demo obchodů po čtyřech pozicích na 0,1 a výsledek je +1109 Usd i s takto malou stopkou a i s Japoncema. Jediné co filtruji je když mě to třikrát po sobě vykopne na S/R tak dávám objednávky až cca 20 pipsů za ně. Mám úzpěšnost vstupů 33% což je hrozné číslo, ale i přes to jsem v plusu, DD mám 360 pipsů což je pět serijí za sebou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ad VWB.... duben pro mne zacal hnedka spatnym vstupem a peknou ztratou na EUR/GBP, kdy se trh jenom odrazil jak od entru tak od sl, mno nekdy se to stava

s prijemnejsich veci, byly vcera hodne dynamicke pohyby zvlaste na USD/JPY a USD/CAD, kde na obou drzim shorty a USD/JPY je uz z poloviny uklizen

dale bude dobre sledovat zejmena pary EUR/JPY a taky EUR/USD

nekolikrat tady minuly tyden probehly prizpevky na posileni AUD/USD, pokud nekdo vydrzel tak gratuluji, me to bohuzel v prubehu spatnym posouvanim SL vyhodilo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa
dík ta za pochvalu, uvídime až to bude live :) dávám objednávku hned 2 pips za tunel jenom dávám bacha na S/R pokud je přesně na tunelu tak to malimko posunu. Každopádně v noci k tomu nevstávám, mán nastavenou obj. a ono to nějak dopadne v 67% blbě a ve 33% exeletně. Nikdy předtím než jsem opakovaně pročítal články od Tomáše ohledně MM by mě ani ve snu nenapadlo, že takhle malá % ziskovost může vydělávat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby>> ja verim ze ta procentni uspesnost v prubehu postupneho vstrebavani systemu muze byt jenom lepsi :D ale tak naokraj ono metody(systemy) takhle postavene s takovou uspesnoti uz na prvni pohled vypadaji, teda aspon pro mne vic lakaveji a jak jsem psal predtim, klidne bych vymenil radeji mensi uspesnost za mnohem mensi riziko nez opacne

jinak to posunuti SL do mirneho plusu, kdyz se trh trochu rozjede, pokladam za dostdulezitou vec (sam se o to snazim, ale nekdy to nevyjde) a jak to sam Vegas nekolikrat psal, je blbost ztratit dobry trade, porad je to par kulicek tve barvy v tve kapse :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

reaguji na par EUR/GBP spise tady, nez v topicu ohledne menovych komentaru, protoze se me zda, ze Lisakus a Jano se orientovali dle Vegase na short vstup.....

rada a jedno z pravidel Vegase ohledne vstupu a vystupu.... pokud trh udela v nejakem smeru dost zajimavy pohyb minimalne 50pipsu (ale chce to prihlednout k jednotlivym menovym parum) a nasledne bez problemu odevzda vetsi polovinu, neni moc na co cekat je mala pravdepodobnost, ze se trh hnedka (v blizke budoucnosti) vrati do puvodniho smeru

dneska slo uspesne uplatnit toto pravidlo na parech EUR/JPY a prave EUR/GBP.... kdyz sem videl co se formuje, radeji jsem chranil ucet a zaviral pozice a oba pary si to dal smeruji vzhuru

btw. heh jsem si na uctu udelal nejakou ressistanci posledni tyden :) jakmile se dostanu na uroven tak vzapeti mi to vymete stopky, snad ji brzy prorazim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krom dnesnich par velmi zajimavych vstupu, kde Vegas opet zauradoval.... se do zajimave situace tedkom dostal par USD/CAD, pokud zde pritomni tunelari drzi shorta, tak se tam rysuje docela pekny support na 1.1530, uz minule se od neho par odrazil a tedkom taky se mu moc nechce, zajimave


Standby>> :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Standby: to je pekne reseni... :)) ja u toho sedim sam, je to dost na palici. Neobchoduju asii (23.00 - 8.00 naseho casu - mam jenom nastaveny limity jako PT), ale i tak je toho dost. Clovek sice muze odejit, kdyz je mrtvo a fundamenty nejsou na obzoru, ale stejne je to takovy nic moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...