Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

...trosku jsem se koukal zpet na brezen a jake vysledky jsem dosahl s VWB, ale bohuzel nemuzu to nejak presneji analyzovat, protoze jsem si trochu hral se zpusobem otevirani a zavirani pozic (takze po cely mesic nebyl pouzivan stejny zpusob), takze vysledky by byly hodne zkreslene hlavne co se tyce profitu, ale obecne 20 vstupu 14 uspesnych 6 spatnych.... celkove tedy 70% uspesnost.... a pri prepoctu na jednu pozici (lot) jsem ziskal 450pipsu....

pri zpetnem koukani na spatne vstupy, hodne bylo pro ne charakteristicke, ze po vstupu se vicemene trh zastavil v uzkem rangi nebo osciloval kolem meho vstupu a nasledne se uchlil smerem k SL, rovnez to byly v drtive vetsine vstupy kdy na Weekly grafu byl vyrazne protitrend (takze dalsi moznost filtrace, pro velmi konzervativni vstupy)....

ale celkove by lepsimu vysledku v prepoctu na pozici vice prospelo, pokud bych dokazal udrzet dele loty, ktere zustavaji po protnuti tunelu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader>> na druhou stranu VWB ma celkove velmi zajimavou uspesnost, pohybujici se hodne nad 50% a otazkou je, jestli neobetovat trochu te uspesnosti utazenim SL pri vstupu s tim, ze zacnu obchodovat mensi account.... sam Vegas psal na forexfactory foru, ze urcite s 20K accountem na kontrakt by nemel byt problem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

včera mě cable třikrát po sobě vykopal na sl. Dnes ráno než jsem šel do práce tak jsem nastavil objednávky až za S/R na 1,7418, manželka také dnes musela odejít a když jsme se teď vtátili tak jaká radost, třetí PT to vzalo ještě když jsme u toho nebyli. Takže jsem jenom posunul SL u poslední pozice na 1,7490. Kdyby to šlo takhle vždycky, ale je jasne že zítra příjdou zase propady účtu a nožno i větší ,ale potom zase bude takováhle šňůra a ta to přebije zase o něco více.

1160

Link to comment
Sdílet pomocí služby

glader
je to 1H, dříve jsem testoval 4H, ale nějak jsem neodhadl jestli už je to MA zahnuté a nebo ještě ne. SL jsem tam musel dávat daleko větší a to nešlo k velikosti mého účtu, takže raději teď dělám tohle. Tady jsem našel svoji cestu která mě vyhovuje a někdo jiný ji zase najde na 4H ne bo daily ... atd. Hlavně aby jsme dlouhodobě vydělávali :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...