Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Cau,

Jelikoz moje volba po dlouhem studovani podminek ruznych brokeru padla moje volba take prave na tohoto brokera (IF), muzeme treba pozadat 911, zda-li by se o zkusenosti nepodelil tady na foru. Zajimalo by me treba co se tyce obchodovane ropy, zda-li ten nizky margin za kontrakt CL je opravdu 1000, mini 500, jak uvadeji na svem podrobnem vypisu specifikace kontraktu.A nebo je v tom nejaky hacek.Protoze u jinych brokeru je celkem bezny margin za kontrakt ropy kolem 3500.

Mimo to jsem na tohohle borkera cetl na jinych velkych, zejmena USA, forech pouze pozitivni ohlasy. Rad bych uz mel tuhle kapitolu vyresenou :-)). Jako asi kazdy zelenac v tradignu :-).
S pozdravem

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím při raní neděli ,

chtěl jsem se zeptat na zřejmě poměrně primitivní dotaz. Nicméně at už jsem hledal kdekoli , nepodařilo se mi si na něj odpovědět sám. Jsem začátečník , ale mám docela pškný počet nabacktestovaných obchodů.

Můj dotaz je takový: Při backtestingu používám PS a začínám na 2kontraktech , úspěšnost strategie mám 75% a tak mi během 12 obchodů velí PS abych do pozice vztupoval s 85 kontrakty. Nepředpokládám, že bych i v živém obchodování mněl takovéto příkazy od PS, ale kdyby tomu tak bylo, dělalo by brokerovi problémy tento počet kontraktů sehnat třeba do 10minut??? -omlouvám se za neznalost a přeji hezký den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jonny-Em,

ve svém příspěvku neuvádíte co obchodujete. Ve záleží na velikosti volume za dané časové období. Všeobecně platí, e komodita s VOL 10000/den a více má již dostatečnou likviditu. Osobně doporučuji podívat se na stránky burzy, tam se dozvíte vše potřebné k dané komoditě.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

děkuji za reakci Richarde,

Omlouvám se za nekompletní zadání(začíná se to u mně stávat standartem) otázky.Obchoduji corn kde se volume v posledních cca 2měsících před datem dodání pohybuje dejme tomu kolem 20-50tisíc. Možná je to nepotřebný detail ale opravdu by mně zajímal časový intarval za jaký je FS Broker schopen sehnat výše zmíněný počet kontraktů.

Pokud jde i o upřesnění času pak nejčastěji zadávám příkazy typu MOO. Tedy vyřízení kontraktu co nejdříve po otevření burzy.

Opět předem děkuji komukoli za reakci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Někdo hacknul Ameritrade server .... :(
Zpráva z Dailytech.com:


TD Ameritrade recently reported a major security breach that compromised all of its customers

A hacker who accessed TD Ameritrade computer servers was able to view the names, Social Security numbers, e-mail addresses and phone numbers of the 6.3 million members of the trading and investing firm.

"Miscellaneous account activity information," including the number of trades customers have made over the past six months, was also compromised. Someone was able to upload unauthorized code to a server database that contained user information. Ameritrade did not disclose the date of the alleged hack, but has known about it since at least May.

Investigators were tipped off of the hack when Ameritrade users noticed an increase in stock-related spam in early June.

"We do apologize for that and we do understand there may be added concern for traders because of the security intrusion," said Kim Hillyer, TD Ameritrade spokesperson.

TD Ameritrade hired ID Analytics to investigate the matter and monitor possible fraud cases. The company also has assistance with the Federal Bureau of Investigation and Securities and Exchange Commission during its own internal investigation. According to another company spokesperson, no cases of identity theft or account misuse have been reported by Ameritrade customers.

The company still has not acknowledged how its servers were defeated.

Update 09/16/2007: TD Ameritrade issued a statement to DailyTech clarifying the position on social security numbers. It claims while the SSNs were in the same database that was compromised, there has not been evidence that these social security numbers were part loot in the virtual heist.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mel bych dotaz, zrejme specielne na kolegu 911, a bohuzel nemam jinou moznost kontaktu, tak volim tuto. Kdyz vyplnuji papiry na vytvoreni uctu, rekneme u naseho spolecneho znameho... jsou tam krome praxe, vzdelani atd. take tri radky, ktere hovori o tom, u jakych brokeru byl client pred tim, v jakem state atd. Je unosne tam nepsat nic, kdyz bude napr. v "Number of Years Experience" cislo 2 a odkazat se treba na to, ze proste nechci aby to vedeli ? Souvisi to s jiz zde nekolikrat propiranou pravdomluvnosti. S tim problem nemam, jde mi spis o vecnou stranku... Tedy vyplnit-li, pak co...

Diky za odpoved.

Rad bych probral i dalsi, ale v diskuzi se mi to vzhledem k mistu a rekneme obtezovani ostatnich nezda prilis korektni. Ale jak se s Vami spojit mi zatim unika :)

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...