Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den.

Děkuji za odpověď.
Měla bych ještě jednu otázku(sérii otázek).
Nedalo by se vydělat tak, že bych koupila E-mini na akciový index a držela? Akciové indexy dlouhodově rostou, takže teoreticky bych se strategií buy and hold v delším časovém horizontu prodělat neměla, nebo se pletu? Asi bych ale musela před last trading dnem ty futures prodat a koupit jiné s pozdější splatností, že? Je tato strategie smysluplná?
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romana21: Zkusit to muzete, proc ne... :-) Ale pouze jestli Vas ucet ustoji pripadne korekce v radu i nekolika desitek plnych bodu do minusu... :-) jinak to nema smysl. ;-) Nemluve o tom, ze fakt, ze indexy dlouhodobe rostou neznamena, ze tomu v budoucnu bude stejne. Podobna strategie se hodi spis na pomalejsi a mene volatilni trhy.

BTW v tomto vlaknu je toto tema zcela off-topic. Pokracujte prosim v k tomu urcene diskusi.

At se dari,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj vsem.
Prosim o zkusenosti nekoho s live uctem u WHC.
V pondeli jsem odeslal dokumenty na zalozeni uctu a od te doby se s nimi snazim spojit pres mail nebo skype. Az dnes po kazdodennich vyzvach byla odpoved. Snad mi dnes ucet otevrou. Dost me to chovani zarazi a navic chteji poslat penize pres WebMoney. Vzhledem k tomu , ze se jedna o Rusy rad bych znal neci osobni zkusenosti s nimi.
Diky moc Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

vladimir,

no a kde si ji ziskal? to by ti snad napovedelo. tohle je platforma od jedno vyborneho brokera. ten ji dava svym introducing brokerum a ti ji nabizi pod jinymi nazvy. takze tam kde si ji nasel, tak si otevri ucet.

nektery broker ma svoji platformu, nekteri pouzivaji platformy tretich stran. to zalezi. nic neni spatne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ozvali sa mi,absolvoval som u nich základný kurz obchodovania a poskytli mi na odskúšanie demo platformu marketmaker H2 deal , no pred založením real obchodného účtu by som sa rád porozprával s niekým, kto pozná túto firmu aj platformu, nakolko som doteraz nenarazil ani na tejto stránke na žiadne referencie o tejto online platforme. Za každú informáciu Vám vopred ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zdravim vas,

Zajimalo by me zdali-li se tu najde nekdo, kdo by mi poradil, kde nejlepe obchodovat ropu a zlato. Ktery broker a platforma jsou pro tyto zminene komodity nejlepsi?Chci obchodovat intradenne. Procital jsem stranky a i komunikoval pres email s brokerem od Infinity Futures. Poslali mi v priloze nabidku vsech jejich komodit s marginy a poplatky. Nasel jsem ropu i zlato, a to i oboji v mini kontrachtech. Ovsem na jejich strankach potom v odkaze specifikace kontraktu zadna ropa neni. Ptal jsem se na to, odpoved jsem nedostal.

Takze pokud nekdo ma v tomhle nejakou zkusenost a podelil se, byl bych vdecen.

Diky moc a preji vsem jen same uspechy

Viktor

"Every Passing Minute Is A Chance To Turn It All Around"


Link to comment
Sdílet pomocí služby

obchoduji vyse zminene dokonce u stejneho brokera. jsem nadmiru spokojen s rychlosti a plnenim i datama. pokud ti napisou ze maji ropu tak ji maji. to ze brokeri neuvadi nekteri na svych strankach vsechno co obchoduji, je z casti i konkurencni taktika. takze pro vsechny, to ze nekde nenajdu na webu za kolik mam ym neznamena ze broker je spatny. ceny jsou individualni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


911,

Super, diky moc za odpoved. Pouzivas i jejich AT platformu? Chtel jsem pouzit Trade Navigator, kterej tento broker podporuje, ale rekli mi, ze AT je vzhledem k rychlosti a spolehlivosti rozumnejsi varianta. Jestli se muzu zeptat, co pouzivas pro sledovani grafu? Na demo AT jsem totiz zadny charts nenasel.

Diky za odpoved,

Viktor
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...