Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to zkusim jeste jednou a tady, kdyz neexistuje moznost jak se s nekym spojit mimo konferenci. (Proc u toho chatu neni apon zminka o tom, ze si chat musim zaplatit pres kurz ? ) Ma s timhle nekdo zkusenost ? Pri zakladani uctu na InfAT... je pruchodne, kdyz dam do zkusenosti 2 roky a pak neuvedu zadneho brokera "before" ? Nebo kdyz tam dam nejakeho ceskeho ale nebyl jsem u nej... To je lepsi ? Tusim ze se to timhle smerem resi, ale zarazilo mne, za tam chteji presne kdo to byl, Avg equity , je tam kolonka account... (to tim mysli vysi toho konta nebo jeho cislo ?) apod.

Pro 911: Kdyby si mel ochotu a cas mi poradit v par vecech, tak volny cas bych mel i dnes... (Ne ze bych uplne spechal, ale cekat tyden na to, az budu moci jit na chat...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rob99,

tyhle veci nevyplnuj. nikoho to nezajima. Napis jim svoje jmeno, co delas, idealni je, kdyz napises full time trader, zkusenost 2 roky.
dalsi veci netreba vyplnovat jako u koho a kolik. pak jen vypln ty prijmy tak aby to davalo smysl. tzn. ne ze tam napises ze mas rocne mene nez $25k. mas vice.

to je vse. pak jim to posles. pokud neco bude chybet, tak ti poslou mail a doplnis to. neni treba z toho delat kovbojku.

zopakuju to i pro ostatni. tyhle vyplnovani, jediny co musi byt pravda je vase jmeno, adresa. zbytek je fuk. je to jen pro kryti brokera, pokud by se vam nedarilo a prodelali byste vsechny prachy a byli tak naivni, ze byste ho chteli zalovat. pak vytahne smlouvu a koncite. snad je to vsem ted jasne :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry dobry,

tak zas tolik sem snad nerekl :) Dik za odpoved. Jenom jsem chtel predejit nejakym nesrovnalostem.

Jasny je mi to od zacatku, ale takovy detaily tady imho probirany nebyli. Jinak kdybys chtel, tak v tom minulem pripsevku mas muj kontakt. Nickem to zacina...

Ale jestli je to tak easy jak rikas, tak to snad klapne. Uz mne uhani, at si ho zalozim :) Jo a sry neni to pres Mr. S. ale jineho, ktery se mi ozval po me registraci a rozjel to v takovem stylu, ze se mi pak zdalo ponekud hloupe mu jen hezky podekovat a odejit k S. Takze od pristiho tydne na chatu. (Ze vcerejska je tam napr. chybna informace o tom ze k demuAT staci Sierra level 3. Nestaci, potrebujes level 4, ale jak jsem to tam mel napsat ze ano)

Jeste jednou dik za uklidneni v otazkach toho formu.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pre 911
Ahoj
tak som si vcera zinstaloval AT-demo. No bola to sranda.Na PC to neslo zinstalovat ,riesil som to s S. cez ich remote access a tak asi po hodine ked sa to nepodarilo ani ich supportu som to vzdal . Zinstaloval som to potom na manzelkin notebook v priebehu 2 minut.Neviem ako jej najblizsie vysvetlim ze moje "farebne palicky" su dolezitejsie ako jej bulvar na internete.
Chcem ta poprosit ,s Stevom som chatoval ale akosi sme sa nevedeli dohodnut. Vzhladom k tomu ze chcem tie grafy trosku "nakukat" potreboval by som (odhadujem tak 3-4 mesiace) len paper trading na zivych datach od nich + sierru chart.Som ochotny otvorit live ucet aj zaslat zopar tisic $ (ktore by tam zatial len stáli) len neviem ci je vobec takato moznost a pokial ano co by to stalo. Dik.
Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...