Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj vsichni,

hlasim se jako novacek a prosim o radu s vyberem brokera. Zajima me FOREX a rad bych presel z demoobchodovani nazivo. Studuji pilne vse potrebne, ale preci jen dumat nad grafy a delat virtualni penize je "hrani", nikoliv skutecne vydelavani.
Uvazoval jsem o Xtrade Brokers a o Crown Forex, ale informace, ktere jsem tu i jinde nasel, byly velmi odrazujici. Vzhledem k tomu, ze bych chtel zacit s castkou okolo 20.000 Kc mi moc dalsich firem na vyber nezbyva, nebo jsem je nenasel - mam ted v hledacku CMS (Capital Market Services, L.L.C.) a MGForex.
Rad si necham poradit i jinou, slusnou a dobrou (a treba i cesky mluvici) spolecnost, ktera by me nechala se zacit standardne obchodovat s touto castou.

Diky za rady a dobre ksefty vsem!
Liweng

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak s tím Coffmenem jste mě moc nepotěšili. Včera jsem se u nich registroval, že si vyzkouším demo, dneska mi někdo volá, a byl to pan coffmen. Na Infinity se mi líbí, že má nízké komise, ale handrkovat se mi taky nechce. Jaké máte zkušenosti s platformou Infinity ? Je plnění stejně dobré jako u IB. Stále totiž váhám zda infinity nebo IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: Mohu-li doporucit, pak pokud te zaujal YES trader (TransAct platforma), zkus poskadlit Google-ho, zjistis ze tech brokeru (podobne stabilnich) jako Infinity, kteri podporuji tuto platformu, je kupodivu docela dost (az jsem se sam divil) a nadpolovicni vetsina z fleku nabidne komise o nezanedbatelnou vysi nizsi, ostatni podminky jsou +- stejne, stejne jsou to vsechno jen introducing... (snad krome nekdy az prilis agresivne nizkych margins pro ID)

Moje zkusenosti s timto panem bohuzel take nejsou nejruzovejsi (Lukasi promin'-)), rikal jsem si, ze si za to muzu sam, ze jsem se angl. spatne vyjadril nebo jsem spatne porozumel, bohuzel v jeho pripade neplatilo ani to, co jsme si ujednali mailem, na necem jsme se "pisemne" dohodli, domluvili postup i dokumenty, ja si zamluvil schuzku v bance, zadost poresil a vysledek mu zaslal nacez jeho reakce byla, k cemu to vlastne? To uz jsem sel do kolen...

Na stranu druhou je pravda, ze proaktivne volal, ale podobne jak pise Jakub - nenapadny natlak na co nejrychlejsi otevreni uctu a zaslani penez, ackoli jsem mu od zacatku vysvetloval, ze jsem ochoten ucet fundovat nejakou rozumnou castkou (ne 5.000$), klidne platit mesicni fee za data a platformu, ale ze ostre obchody zacnu zadavat az doladim system a budu si verit (= sam jsem mluvil o mesicich paper forward tradingu)... - bohuzel na nepochopeni z jeho strany to ztroskotalo, vinu za stav jsem pricital sobe, ale kdyz jsem cetl tu story ve vlakne, jako bych se sam videl pred par mesici.

Vim, ze nekteri pouzivate demo unlimited... - ja mel starsi verzi, ta prestala fungovat nekdy po prazdninach (udajne z duvodu vysokeho zajmu omezili periodu - tvrdil Stewe , ale od Lukase vim, ze se jednalo o nejakych technolo. zmenu) ... Stewe mi vytvoril dalsi (krome toho, ze nespolupracuje s novejsi SC nez docela prehistorickou verzi - v te dobe mi to vadilo z duvodu studii okolo WCCI - zmena API v SC), ale tohle bylo opravdu jiz striktne 30 dnu a smitec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na otevření účtu u Infinity mě stačilo 3000$ a demo pak jelo neomezeně - takže testování bylo v pohodě a co jsem zkoušel, tak nemělo s nejnovějšími verzemi Sierry problém. Řekl bych, že ty 3000$ co ležely na účtu ladem za ty data k testování stály - pokud to srovnám třeba s IB. A pokud bude v budoucnu problém ve snížení komisí, nebo čímkoli jiným, tak brokerů je, řečeno slovy klasika "jako s....k".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PajaSoft >> Díky ti za informace, stáhl jsem si od Infinity demo platformu, čísla běhají, jen teď válčím jak ji propojit se Sierrou. Vím, že musím mít level 4, ten jsem si nastavil, ale jak v platformě kliknu na "Launch infinity chart" tak mě to sice hodí na Sierru, píše to Connecting, ale pak hned DF:0 ST:0. A když spustím Sierru normálně, tak se mi tam píše "Failed to logon for accounts. TransAct error: (13) The YesTrader username or password entered was not valid". Si připadám teď fakt jak trotl, že mi to nejde nastavil. Username a password na demo platformu je ok jinak by ta platforma nejela, ale co ta Sierra píše za hovadiny :( Zkusím se s tím nějak potrápit :) Upřímně ta jejich platforma mě moc nezaujala. Jsem zvyklý na Bracket Trader. Nevíš jestli na tuhle platformu nejde napojit něco podobného jako Bracket Trader ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: a jaky build SC pouzivas? Ja aktualne mam s jinym brokerem nez IB 221, aktualni stable build SC 231 mi nejede rovnez...:-(

Co se tyce YES traderu, obavam se, ze na to nejde napojit vubec nic... - pokud ti pripada ocesana, zkus brokera s X Traderem (pozor, vetsina brokeru si za live provoz necha zaplatit a ne zrovna malo), treba te uspokoji vice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PajaSoft >> build SC ? jej to jsou složitosti, mohl bys mi objasnit co to je ? :D takže nic podobného jak bracket tam nejede ? Sakra sakra, na té jejich platformě mě štve, že tam nejde zadat PT ani SL :( a ještě jedna maličkost - nejde mi propojit demo platforma IB se Sierrou, ale to je asi normální, že demo nejde napojit, že ? Díky za obětavost z tvé strany :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque:

1. build = verze SC

2. YES trader ma v sobe vetsinu z funkcnosti Bracket Traderu - podivej se na Bracket ordery, pripadne multitrailing exit orders - bez na web infinity a nech si projet to posledni video...

3. S IB jsem skoncil pote, co jsem zjistil, ze na otevreni uctu jiz chteji 10.000$, takze opravdu nevim, nicmene jiny charting (napr. Medved Quote Tracker) napojit i na ucet edemo jde, rekl bych ze je to tedy problem mezi klavesnici a zidli...:-), blize ale neporadim, neresil jsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...