Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Však to taky nebylo psaný pro tebe ale pro Kingie. Myslím, že umí číst, tak si to tam najde. Jestli je nějaký skrytý poplatek, to já za něj neřeším. To bych mohl i za něj obchodovat a vyměnovat plínky.
P.S. - a jestli je to 4,5$, tak tobě se to zdá moc nebo co ? Psal, že chce komisní poplatek pod 6$, tak nevím co řešíš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jezis, vis kolik lidi to cte? a co uvidi je, ze mas komisi all in za 2,5. takze sem to jen upravil na 4,5 coz je finanlni cena. myslim ze na zacatek to je cena dobra.
to si delas legraci ze nevis proc bys to mel scitat? no protoze to zaplatis za jeden uzavreny obchod.
nic koncim debatu o nicem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hele, tak aby bylo jasno, napsal jsem to, jak to píšou brokeři. Žádný podfuk, žadný oblbování. Že to tady sečítáš a třeba i Kingie to tak myslel, o tom já nic nevím, prostě jsem mu chtěl pomoci, když se ptal na brokery. Obchoduji akcie a tam se rozhodně poplatky neposuzují jako součet vstupu a výstupu z obchodu. Nevím, proč z toho děláš vědu, teda asi vím, protože si asi myslíš, že někdo chce někoho nachytat na hruškách a ty jsi to odhalil. Kdyby si tam Kingie zašel, určitě by věděl, na čem je. Pro mě za mě, ať si Kingie obchoduje třeba přes Santa Clause, je mi to fuk, chtěl jsem jen pomoci. Rozumíš tomu vůbec ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

:D no je s tebou fakt sranda. jo sem strasnej šerlok a vsechno sem odhalil a strasne sem ti ukrivdil. jen sem novackum upresnil, ze budou platit ne 2,25 ale 4,5. nic vic nic min. plati se za obchod. tedy koupim za 2,25 a prodam za 2,25. to je cely obchod.

pokud obchodujes akcie, tak proc pises komise pro futures? u futures te zajima cena za obe strany. ne za jednu. to si mohl rovnou napsat ze komise je 25 centu. a pak tvrdit, ze zbytek prece umi cist a precte si, ze je potreba priscit jeste dalsi poplatky.
jedine o co mi slo, kdyz uz pomas, tak napsat celou informaci. bud rict dobrej je mbtrading a mrkni na ne, nebo rict cele komise.
je to jedno. ze ja se poustim do tehle diskuzi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ty jsi taky Matěj, o celým obchodu tu plácáš od začátku jen ty. Předtím o něm nebyla ani zmínka. Ač nejsem futurák, říká ti něco pojem kontrakt. Žě po celým světě (promiň všechny brokery jsem neměl tu možnost navštiviti, pokud nějakou výjimku nalezneš) uvádějí poplatky komisní za kontrakt, pouze ty musíš mít uvedený za celý uskutečněný obchod. Měl by všem těm renomovaným brokerům vynadat, co si to dovolují mást a oblbovat chudáky zákazníky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...