Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ZIP je nase PSC. stahnes si demo a dostanes
> pristupove heslo. jinak mail je na ceste
>
> __________________________________________________
> __________________________________________________
> ___________________________________
> All indicators are derivatives of price; every
> oscillator value depends on price action that has
> already occurred. Nothing can occur in an
> oscillator before it occurs in price.


no už se těším. mrknu na něj až ve středu a pak dám vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, mám dotaz. Proactive futures mi nabídli možnost otevřít si účet v Eurech. Na doplňující otázku odpověděli: "When trading US markets, your EUR will be converted to USD". Máte někdo s tímto zkušenost? Mít účet v EUR mi přijde jako dobrá možnost bránit se poklesu dolaru. Ale vzhledem k přepočtům......nevyjde to nakonec dráž?
Díky
Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nevím, jestli to co sem teď píši není off-topic, ale viděl jsem spoustu dotazů a odpovědí na funkci AT Infinity. Jsem zvyklý na BT a tak mi pár věcí v AT chybí.
1) Nevidím okamžitý profit nebo ztrátu. Musím ho odezírat z DOMU, nebo odečítat z grafu.
2) Nenašel jsem žádný výpis obchodů (čas, vstup, výstup, P/L, zisk, MAE, MFE), tak jako v BT. Dost mě to potom při tvorbě OD zdržuje. Musím vše dohledávat a dopočítávat. Je tam jen velmi skromný a nepřehledný soupis vstupů a výstupů.
Nebo jsem to jen nenašel?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Challenger:

S AT infinity pracuji chvíli a mám podobné problémy, protože stejně jako ty jsem si zvykl na BT. Jde o to, že k aplikaci IF jsou pouze video tutoriály, z kterých má neangličtinář, jako já, problémy cokoliv rozumného vyzjistit. Bohatě by postačil a mě osobně pomohl třeba i anglicky psaný popis všech funkcí aplikace. Proto jsem se ptal, kde se dalo, ikdyž jsem si připadal jako trubka, abych o funkcích platformy I AT zjistil co nejvíce.

K tvým otázkám:

1) Okamžitý profit či ztráta je v doomu krásně vidět úplně dole pod cenovým sloupcem. V levém čtverečku je okamžitá ztráta či zisk a v pravém čtverečku je celková vyobchodovaná částka od otevření platformy, tedy většinou za celý obchodní den, pokud ti to během obchodování nezkolabuje. Po opětovném otevření je tam zase nula.
2) podrobnější výpis mi zde taky chybí, ale s tím se budeme muset smířit. Prostě to tato aplikace neumožňuje. Nahoře vlevo v doomu v prostřední záložce (tuším) jsou zaznamenány poslední 3 pohyby (např buy, sell, buy), což musí stačit k jejich rychlému přepsání do obchodního denníku.

Jinak v samotné platformě jsou v levém horním rohu dvě knihovničky, v kterých se také zaznamenávají jakési pohyby, ale jejich bližší funkci jsem zatím nezjistil. Jinak si myslím, že mám už platformu jakž takž zmáknutou a v současné době se s ní sžívám (to je divný slovo, ale jiné mě nenapadlo).

To all:

Možná by nebylo od věci konečně na Infinity Futures založit samostatné vlákno, tak jako ho má třeba IB. Co myslíte?

Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ad zaznam obchodu. vse je v ikone knizek. jsou tam zaznamenany vsechny obchody, cas, fill atd. myslim ze videa co jsou intuitvni vice nez dost. neni potreba ani zvuk. jinak existuje v platforme help nebo k stare vezi v "popis fci" v .doc souboru

P/L lze videt hned dole vpravo. pokud se nepletu, lze si nastavit co bude zobrazovat.
vlastni vlakno na infi nevzniklo, protoze si to kluci neprali. tahanice s CNB ohledne propagace. myslim ze pro reseni konkretnich problemu staci chat. treba paja ma platformu v maliku a rad na cokoli odpovi. ja take rad pomuzu, takze klidne napiste. samotneho by me zajimalo s cim v REAL trejdingu mate potize s platformou.

jinak komu se platforma nelibi, muze si zvolit jinou (nabizi min. 3) pripadne jineho brokera.

platforma je velmi user friendly, streva ma velmi dobre naprogramovane oproti konkurentum (precijen je to jakasi kopie xtraderu - profi platformy).

P.S. taky mi tam par veci chybi, ale ty se spise tykaji scalpovani

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:

čekal jsem, že se ozveš. díky za nabídnutou pomoc. (tu) na chatu jsem ji už využil k mé plné spokojenosti i od Paji. máš pravdu že platforma je velmi user friendly a já až na podrobný záznam obchodů, který jsem tam zatím nenašel a který k životu, resp. k obchodování, stejně podmínečně nepotřebuji, proti ní nemám žádných vítek. spokojenost. :)

o tom helpu v paltformě jsem slyšel, ale já jej tam nemám. nebo jsem slepej. :)
nutno podotknout, že mám zatím pouze simulátor, nebo jak se tomu říká (30 dní free - už mi to končí ). v ostré verzi to možná bude. pomohl by mi ten "popis fci" v .doc souboru, jak o něm píšeš, ikdyž je na starší verzi, ale nevím, kde jej najdu. na www? společně s videotutoriály?
jinak jsem taky rád, že jsi mi objasnil, proč IF nemůže mít vlastní vlákno. alespoň si s tím už nemusím dále lámat hlavu.
dikes

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...