Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Myslím si že to není tak uplně pravda, nechci být za hlupáka, ale není mi to tak úplně jasné. Každá broker má svou platformu, nebo nějakou pronajatou. A ta buď woodieho CCI umí a nebo ne. Samozřejmě že indikátor CCI asi najdeme všude, ale v jaké kvalitě, často tam jsou jen 2 křivky s periodou 14 a 6 a víc se tam nedá nastavit? často chybí podpůrné indikátory jako LSMA side-winder.., takže se pak stejně budete muset, za další peníze, napojit na tu Sierru (viz co jsem psal v předchozím příspěcku o Open E Cry, tam se na SC dá napojit ale u všech to také nejde takže je třeba hledat a zkoušet)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stále tu probíhá, jaké vstupy budu používat. Jaké WCCI, jaké indikátory, jak nejlépe "předpovědět", kam se trh hne. Ale co se na to podívat z jiné stránky.
Co udělám s pozicí, když trh půjde [bold]hodně[/bold] mým směrem?
Co udělám s pozicí, když trh půjde [bold]málo[/bold] mým směrem?
Co udělám, když se trh nebude hýbat?
Co udělám, když trh půjde[bold] málo[/bold] proti mě?
Co udělám, když trh půjde[bold] hodně[/bold] proti mě?

A to ještě nejsme u počtu kontraktů, kdy vybírat zisk, jak stanovit stoploss, atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odpovedi by mohly vypadat treba takto:

[ital]Co udělám s pozicí, když trh půjde hodně mým směrem?[/ital]

Pouziji trailing S/L a jdu si pro jackpot.

[ital]Co udělám s pozicí, když trh půjde málo mým směrem?[/ital]

Pouziji trailing S/L a jdu si pro jackpot. Zaroven okamzite po prvnim odhozeni zbyla S/L nastavuji do BE.

[ital]Co udělám, když se trh nebude hýbat?[/ital]

Nic! Budu cekat na smer, protoze muj obchodni denik rika, ze pocity do tradingu nepatri a je treba obchodovat co dela trh.

[ital]Co udělám, když trh půjde málo proti mě?[/ital]

Nic se nedeje, protoze jednak mam definovanou miru rizika prostrednictvim S/L, ktere je na serverech burzy a jednak znam sve W/L ratio. Zaroven take vim, ze takove veci se stavaji a nemohu s tim udelat vubec nic. (tim mene to mohu ovlivnit vstupem)

[ital]Co udělám, když trh půjde hodně proti mě?[/ital]

Plati totez co v predchozi odpovedi, zaroven se vsak modlim, aby muj S/L byl aktivovan/sparovan burzou na cene co nejblize shodne s cenou, kterou jsem si stanovil jako vstupni risk na kontrakt.


Verim, ze podobny "sumar" ma utvoren kazdy [bold]zodpovedny[/bold] clovek nez vubec vstoupi do trhu.


Na zbyle casti se bohuzel neda obecne odpovedet...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

panove vy si snad delate legraci ne? chcete tento byznis delat vazne nebo jen po vecerch nemate co delat a hrani Dooma vas uz nebavi? resite naprosty zbytecnosti. co budete delat az prijdou opravdove problemy?

broker poskytuje data. to ze ma jeste kreslici platformu je fajn, ale neni to podminka. vetsina lidi ma brokera a vedle toho ma jinou spolecnost kde se plati grafy. vy koukam chcete vse v jednom a nejlepe zadarmo.

proste si i infinity, IB, OEC a daslim poridite Sierru, QT, TN a dalsi nebo mate smulu. porad 25 babek za Sierru mi prijde smesne. ten soft toho umi fakt hodne. kdyz uz nekdo chce setrit, tak se na ni da i backtestovat pomoci excelu.

jinak si poridte TS a mate to vsechno uplne gratis. proc nejdete do TradeStation? super platforma, naprogramujete si co chcete, tuny indikatoru, grafy zdarma. jen musite mit 10 obchodu mesicne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to opat,
taky jsem si spustil demo od infinity, vyzkouším a dám vědět, můžeme si navzájem poreferovat a využít toto fórum ke svému účelu, 911ka je zřejmě už hodně "daleko" a naše problémy jsou pro ni přízemní. Toho Woodiho používám v Sieře a asi u toho zůstanu, vypadáto, že v brokerské platformě ho nikdo nepoužívá. Už jsem mluvil s někým s infinity a potvrdil mě, že musím mít sierru level 4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miles,

nevim co porad resite. vsechno tu bylo jiz nekolikrat receno. Sierra, Level 4, to plati i pro ostatni brokery krome IB. jaky mate porad problemy? Sierra funguje vsude uplne stejne. u brokera te bude zajimat jen rychlost, spravnost dat a platforma na zadavani prikazu. v te jsou velke rozdily.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miles,

já budu zřejmě volit mezi OEC a Infinity, asi bych měl mít, ale už nějak nemám sílu zkoušet každé demo. U OEC je všechno jasný, vše je na webu, ale s infinity jsem ještě nemluvil, nechápu, že nemají na těch jejich stránkách alespoň nějaký FAQ informace, asi boudou více na smlouvání, ale já mám raději jasno hned na začátku (viz OEC kde je vše jasné), ale někde sem tady četl, nebo možná na www.elitetrader.com/br, že infinity má prý rychlejší a kvalitnější data, ještě si to nějak pozjistím a uvidíme

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžete mi prosím vás poradit ? Jen taková hloupost. Nejsem dost dobrý v angličtině a dosud jsem nepochopil, co si mám z Infinity stáhnout. Je to Infinity AT ( to si myslím, že ano), nebo Infinity PRO (to si myslím, že ne) ? Nepochopil jsem rozdíl. Infinity PRO jsou zpožděná data? Samozřejmě chci nejdříve vyzkoušet demo.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ouklend

Pokud chceš obchodovat intraday, tak InfinityAT - ale pozor, to je ostrá platforma přímo k tvému obchodnímu účtu. Pokud chceš jenom testovat, tak si budeš muset domluvit s brokerem SimulatorInfinityAT - data stejná jako u InfinityAT, jestli máš už nafundovanej účet, tak by to měl jet SimulatorInfinityAT standartně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za odpověď romanq.
Takže pro testování musím napsat mail se žádostí do Infinity? Proč je potom u Infinity AT odkaz na demo account ? Účet chci fundovat až po vyzkoušení demo verze, která by měla, pokud se nepletu, fungovat 3O dní. Už jsem byl nachystaný na IB, ale 10000$ nemám a hned tak mít nebudu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...