Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

vetsinou ti TN budou vsude vymlouvat. exekuce neni tak rychla jako pres jineho clearing partnera a musis mit velmi nadupany pocitac aby to fungovalo tak jak ma. nejlip ale udelas, pokud to zkusis. jak ale rikam, TN clearuje pres neco jineho nez TransAct, takze nevim o kvalite dat a rychlosti. co jsem videl, tak s tim co mam ja nebo Ninja sem rychlejsi i na datech. mozna zkus PFG nebo nekoho koho ti TN doporuci. mozna ti poslou seznam brokeru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

911,

nabízel jsi tu na předchozích stránkách na sebe kontakt na mail,či Skype a pomoc s registrací u tvého brokera. Projížděl jsem jejich stránky, a protože má angličtina je zatím slabá, tak jsem spíše tápal. Mohl bych tě také požádat o kontakt a o pomoc, abych se raděj někde neukliknul? Na kurzu e-mini jsem zatím nebyl,takže do chatu finančníka přispívat nemůžu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
prosím někoho, kdo se vyzná v platformě InfinityAT, o radu. Jedná se o zadávání limitních příkazů (je možné, že mi něco uniká v samotném principu limitního příkazu)
Podle výukového videa se do Domu vkládá limitní příkaz kliknutím na sloupes BID pro buy příkaz POD ÚROVEŇ aktuální cenové hladiny, u sell je to analogicky naopak.
To ale není to, co chci. Chci si předpřipravit limitní příkaz k nákupu NAD úroveň aktuální ceny (jak to píše Ross). Nechci dávat příkaz k nákupu pod aktuální cenovou hladinu.
Jak na to?
Díky
Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maitreja: v tom pripade je treba pouzit nikoli Limit (pokud ho davas (BUY) nad cenu, tak je exekuovan okamzite = chces prece koupit za cenu takovou makovou nebo LEPSI), ale STOP LIMIT (STP LMT), protoze chces nejprve pockat, aby cena dorazila k tzv. triggeru (STOP) a teprve pak chces nakoupit za cenu makovou nebo lepsi (LIMIT). Rovnez samotny prikaz STOP neni vhodna volba, protoze ten funguje jako jiz zmineny trigger (spoustec), ale pote se zmeni na prikaz Market a muzes chytnout slip. "Nevyhoda" limitnich prikazu je to, ze se nemusis vzdy dostat do trhu na miste, kde by sis pral... - nic neni zadarmo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
leč jsem si pročetl celé vlákno, tak si ještě neodpustím konkrétní dotat. Chci obchodovat ER2 intradenně na Time Frame 3 min. Zatím mám zakoupenou Sierru level 3. Používám Woodiho obchodní systém. Chtěl jsem si založit účet u Interactive Brokers, ale už mají vyšší limit (min. 10 tis. USD). Jakého by jste doporučili brokera a data? Chci začít tak s 5-6 tisíci USD, ale asi budu ještě pár měsící testovat, takže bych si zatím otevřel účet a live obchodoval až později, nechci zbytečně platit nějaké poplatky u testování. Koruna posílila, tak mi příjde vhodné převést peníze teď. Padl tady typ na infinity, má někdo zkušenosti s používáním Woodiho?

Díky za jakékoli info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To miles:

mám obdobný problém, vlastně stejný. Poohlížím se po těch brookerech, kteří jdou napojit na Sierru. Začal jsem s demem u OEC (Open E Cry), to je docela v pohodě, poplatky za jejich soft se neplatí, komise kolem těch 5$. Problém je v tom, že v tom jejich softu ja ten CCI indikátor docela k nepoužití, takže k tomu budeš muset připojit Sierru s Levelem 4 (data jsou zadara ale sierru stajně zaplatíš), takže každý se musí rozhodnout sám. Taky ještě raději budu testovat, a zkusím i další dema (infinity) a pak se rozhodnu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...