Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

no asi to nevypadá špatně. viz. např. tady:

www.financnik.cz/forum/read.php?4,1293,85650#msg-85650

Re: Harpoon Capital
Vloženo uživatelem: Lopi
Datum: October 29, 2007 08:37AM
Statut uživatele: nováčekv diskuzi


Dobry vecer Vam vsem,

NEDOPORUCUJI tohoto Brokera, nebot vyse poplatku za sprostredkovani obchodu je zbytecne vysoka a AROGANCE se kterou jsem se s timto brokerem setkal.

Obchoduji s www.AMPFutures.com $4.90 In a $4.90 Out, $500 Margin na contract v hlavni obchodovaci case
(Amerika).

Mnoho zdravi a obchodnich uspechu preji Vam vsem,

Best Regards, Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
můžete mi prosím poradit v výběrem brokera? Do teď jsem používala Interactive Brokers ve spojení s Bracket Trader a na grafy Sierru. Ale zjišťuji, že Interactive opravdu není nejlepší na volume grafy, kterým se chci věnovat. Můžete mi dát radu, který broker poskytuje vhodná data na volume grafy? Ideálně, abych mohla zůstat u Bracket Trader a Sierry. Jsem začátečník ve fázi papertradingu.
Děkuji. Jana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to janicka21:


Myslím, že ne málo lidí tady používá k plné spokojenosti brokera, o kterém se píše i na těchto stránkách. Blíže o něm psal např. i kolega holic zde:

www.financnik.cz/forum/read.php?4,88155,page=2,

Grafy se zobrazují v SCH a jejich obchodní platforma je hodně podobná BT. Sice ne tak propracovaná, ale bohatě dostačující. Na data si zatím nikdo nestěžoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, záleží na tom co chceš obchodovat, na jaké platformě apod. Jde-li o Forex a platformu MetaTrader 4 a máš-li alespoň 2000 USD, tak je možné využít MIG, FXDD, nebo v Čechách XTB. Vše má své klady i zápory. Chceš-li komodity nebo Futures, těch brokeru je vice, podivej se na vyber brokeru zde na Financniku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na vyzkoušení strategie stačí zpožděná data. Třeba pomocí zde zmiňovaného OpenTicku a Sierry. A máš to za rozumný peníz. Pokud ti nepůjde zrovna o ticková data, ale třeba o 1-5 min, tak by opentick šel spojit třeba i s Excelem. Můžeš si vyrobit nějaké udělátko, které ti může ukazovat svíčkový graf a udělat tlačítka na buy/sell a obchody by ti to mohlo zapisovat rovnou do nějakého žurnálu. A ušetříš i na Sieře. Jen to chce trochu popřemýšlet a máknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...