Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Tak jsem projel cele vlakno, zatim vsechno hraje pro Infiniti, ale mam jeste dotaz ohledne dat. Chci obchodovat Volume grafy, ty se u ruznych brokeru podstatne lisi.
Obchodujete nekdo Volume2000 u infiniti? Nebo mohl by jste nekdo alespon prilozit nekolik obtazku ER2, graf Volume2000, abych je mohl porovnat s daty od IB (interactiv brokers)

Diky.

Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
chtela bych se Vas, prosim, zeptat na Vase zkusenosti s brokerem Striker Securities.
Prošla jsem zde spoustu diskusi, ktere jsem myslela, ze by se mohly tohoto tematu tykat a na nic jsem nenarazila.
Chci po rocnim studiu komodit a jejich testovani zacit zkusit obchodovat a hledam brokera.
Chci obchodovat pozicne levne trhy, kukurici, cukr, sojovy olej, eurodolar a pokud mozno elektronicky a tak hledam obchodni platformu. Ta od Striker Securities - SOL Trader se mi moc libi, ale nefunguji mi v ni grafy a dale jsem narazila na dalsi drobne nejasnosti, ktere jsem se snazila nahlasit do Striker Securities panu Georgi Lembakovi (je to Cech, tak je to pro mne jednodussi) a pak jeste postupne na 3 dalsi e-mailove adresy (jiz v anglictine), jelikoz mi nikdo neodpovidal. Jsem z toho dost rozpacita, vypada to, ze je nezajimam, mozna jsem pro ne nezajimava, ale cekala jsem, ze mi reknou aspon to. Proto se chci zeptat, jestli u nich nekdo obchodujete nebo jste obchodovali a jake s nimi mate zkusenosti nebo pripadne jak mam komunikovat, aby reagovali.
Dekuji vsem predem za odpoved. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z diskuzí vyplývá, že komodity mnoho lidí obchoduje přes InteractiveBrokers. Jsou "odzkoušení", levní, stabilní, spolehniví. Proč hledáš něco jiného? Pokud ti jde o českou podporu, tak existuje také (p. P. Vecera iq-traders). A nebo na jiném cz-webu je přesný návod založení účtu s možností získat dokumentaci v češtině.
Českou dokumentaci má i p. Večeřa.

Je zbytečné znovu objevovat kolo, je lepší (a hlavně chytřejší) ho použít. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bublina:
myslit si, že je nezajímáte je blbost, z prvních mailů těžko poznají, co jste zač :)

jinak Stiker a zkušenosti s ním jsou tady na fóru probírány x-krát, když dáte "striker" do vyhledávání, tak určitě najdete, co hledáte.
Jinak se nebojte svoje maily posílat znovu a znovu, dokud někdo nebude reagovat. Sice nemám Striker jako brokera, ale s podobným počátečním "nezájmem" jsem se u svého současného brokera setkal taky, ale po pár opakovaných zaslání mailů se už ozvali a v pohodě, od té doby vždy komunikace v pohodě, ať už mailem nebo chatem.

btw: ale angličtiny bych se nebál

jinak nejen s IB "živ je člověk", alternativ je tady diskutováno více, taky jsou levní, stabilní a spolehliví.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Kdyz se registruju u ProActive Futures (IB pro Transact) chteji po me odpoved na otazku jak jsem odvodil prijem nad 20tisic USD, kdyz jsem nezamestnany...muzu napsat ze mi ty penize davaji rodice ? ehm :)
A pro priste...staci si sveho zamestnavatele vymyslet?
A je to normalni ze se takto vyptavaji ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kingie,

ano je to normalni. jen blazen tam napise nezamestnany a prijem 25k+. to se pak holt rozezni alarm. rikam to tady porad a asi zbytecne. piste tam 2roky a vice jako zkusenosti, prijem 25+ a zamestnani si bud vymyslete nebo podnikatel. pokud to bude jinak, tak se budou vyptavat vice nebo ucet neotevrou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

gustav
Bohužel v mém případě je problém ta angličtina. Základní věci jsem se Stevem emailem domluvil. Smlouva je však větší problém a i ti co mi pomáhali s překladem od toho dávají ruce pryč. Dost toho již mám přeloženo, ale stále mi některé věci unikají, a nerad bych tam něco zvrznul. Proto scháním někoho, by byl ochoten poradit, a to v češtině.
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...