Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

to peter777

neviem odpovedat na žiadnu z tvojich otázok,ale do záporu určite nemôžeš dostať účet,ak obchoduješ bez páky a iba longy.Ale nemyslím si,že k takýmto situáciám dochádza nejak často. Brokeri si na to dávajú pozor a su opatrní,čo ale nevylučuje,že ojedinele k tomu dôjsť môže. Netreba sa tým nejak zaťažovať,ale rozhodne je dobré brať do úvahy aj takúto možnosť

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

FXO Napsal:
-------------------------------------------------------
> PeterP1: Z obecného hľadiska máš určitě pravdu i keď to, že má niekto sídlo v USA ešte neznamená, že je >seriozny. Osobne som naživo obchodoval s: Fio, XTB, Striker, Admiral Markets, Plus500, 10Pips a v súčasnosti >FXOpen. Na demu som skúsil: Alpari, Interbank, MIG, Crown, FXCM, UWC, GCI. Takže mám už akú takú predstavu >o seroznosti. Žiaľ ako som mal možnosť na vlastnej koži zistiť, region nehrá vždy kľúčovú úlohu. Niekedy naopak >menej známy broker, može byť ďaleko serioznejší než ten veľký často známejší.

jj, na to tiež myslím, preto si robím prieskum trhu na fórach závislosti na počtu hlasov a ohodnotenia, a potom pozerám, aj na sídlo a na registrácie (NFA a pod.). Následne na min. vstupnej hodnote a na počte lotov, potom platforma atd. Pre mna vhodné mi zatiaľ ostali: FXpro, MB Trading Futures, CMS Forex (Capital Market Services, LLC)
Z toho FXpro má sídlo na Cypruse a úprimne, nečakal som, že postúpi až do takéhoto uzkeho výberu, ale boli na neho dost dobré referencie (zatial):
8.4/10 with 249 votes, 7/10 with 16 votes, 6,1/10 with 100 votes, 0/10 with 13 votes Toto sú zistené hodnoty na roznych forach a je vidiet, ze ked dostava také ohodnotenie, asi je kvalitná.
Samozrejme este bližšie počítam obsahy článkov a zvolim jednu z tých 3. Okrem toho som aj tu na financnikovi videl, že niekto obchoduje aj s CMS alebo MBtrading a na základe všetkých tých fór, blogov a článkov si myslím, že každá z týchto 3 spoločností je dostatočne seriózna na to, aby som jej mohol zverit urcitý depozit s tým, že ma nebudu okradat na vyberaní príp. ziskov alebo ze (ako sa hovori) nebudu hrat proti mne.
No uvidime :-)
Vyberu vhodneho brokera sa uz venujem niekolko desiatok hodín (čistého času), tak si snád nevyberiem nesprávne.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

vo svojom pátraní po vhodnom brokerovi som pokročil, asi to tu už niekde je aj písané, ale pretože môže byť niekto tak "slepí" ako ja, a nevšimne si to, tak píšem toto: nech si vyberiete akéhokolvek brokera, tak by to mal byt ECN broker, inak riskujete ze to je tzv. bucket shop, a s vysokými ziskami sa mozete dopredu rozlucit. tí, kt. viete po anglicky odporucam nasledujuce video: do vyhladavace si vyguglite: ecn broker wikipedia; zo vsetkých mozností, kt. sa vám objavia, na prvej strane zvolte priblizne 7. moznost (Ecn Brokers // BlogCatalog Topic // BlogCatalog), potom sa vam objavi nova stranka a na nej zvolte uplne poslednu moznost (Brokers Shocking Truth: ECN, Dealing Desk, Spikes, Spread Manipulation and other dirty tricks…) kliknutím na Read More>>. Voala a uvedene video si pustite. Je to tam velmi pekne vysvetlené (dal by som sem priamo link, ale je to zakazane)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FXopen ve me duveru prilis nevzbuzuje. Prakticky vubec zadna regulace, sidlo na Mauritius, oficialne v Egypte.
Web vypada opravdu kvalitne ,ale takovych uz tady bylo.
ECN ucet od 1000$ a moznost level II na ECN s tak malym depositem ?
Micro ucet za 1$, standard za 25$.......podle me zberatele novacku .

Neriskoval bych ucet s vetsim kapitalem o ktery bych mohl "legalne" prijit . A otevirat trading s par dollary je taky prakticky nesmysl.


NA druhou stranu reviews pomerne prumerne.Ani spatne ani extra dobre, coz je slusny signal.


Hodne stesti !!


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Napis jim, nebo zavolej a zeptej se kde je chyba.
MT4 s bridge na ECN je u nich pomerne novinka. Urcite by bylo dobre system poradne otestovat, pred tim, nez si vubec nejaky ucet otevirat.
Pokud Ti tak moc jde o ECN , ktere se podle meho osobniho nazoru vyplati hlavne v pripade vysokoobjemovych obchodu (Ale v jadru s Tebou samozrejme souhlasim) , tak si otevri ucet treba v Dukascopy, kteri MT4 taky zacali nabizet.
MT4 + ECN bridge je jeste tak trochu hokus pokus..zkouseli to i dalsi brokeri, ale uspechy nevalne. Zkus demo a informuj nas ,jak Ti to jede a vyhovuje ;)



Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mt4 som skusal v demo uctu od FXOpen MT4 ECN (level2), tam im to ide správne. spread je tak 1 pip maximalne + komisie, ale ked sa to scita, tak to vychadza o trosicku lepsie ako keby bolo natvrdo nastavene 2 pipsy. Ja preferujem real pip (t.j. spread cca od 0.8 do 1.2) + komisie, vychádza to lepšie a je to tak aj správnejšie a poctivejšie voči obchodníkom. Dukascopy som tiež uvažoval a ak by som mal tých 5000, kt. zatial nemám, tak idem okamžite k nim, po interactive brokers sa mi zdajú hned 2. najlepsí

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, uměl by mi prosím někdo poradit, kde získam widget na měnové páry? Vytvořil jsem si web, na kterém se chci podělit o své zkušenosti s obchodováním a rád bych tam měl živě alespoň hlavní měnové páry. Jde to vůbec? Také bych chtěl požádat všechny, kteří mají nějakou zkušenost s brokerem FXOpen, nebo by se naopak chtěli něco dozvědět, aby mě kontaktovali. Obchoduji už pár dní s tímto brokerem a zatím jsem celkem spokojen. Nemohu ale zde vytvořit fórum o tomto brokerovi, jelikož jsem tu prakticky nováčkem. Předem všem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FXO -
inak ked sme u Dukascopy - je vobec niekto schopný napísat o tomto brokerovi nieco negativne, lebo ja som nasiel len tolko, ze maju slabsiu platformu oproti mt4 (čo mne osobne až tak nevadí) a inak to vyzerá tak, že patrí medzi povedzme 5 najlepších, najspolahlivejších a najdôverihodnejších no dealing desk + ECN + STP brokerov na našej veľkej Zemi :-)
Prosím opravte ma, ak sa mýlim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All


Nedalo mi to a doufam,ze to nebude porusovat nejaka pravidla. Nabizel se tady FXopen jako kvalitni Broker. A ja jsem si ho vybral na maly test.

Zkusil jsem udelat maly prehled PLUS a MINUS

PLUS
1. kvalitni web
2. ucty s minimalnim depositem (+/-)
3. ECN , Market Depth pres MT4
4. Jednoduche otevreni uctu
5. Bonusy za kazdy otevreny ucet a proobchodovane pips
7. nastavitelny leverage

MINUS
1. Neregulovanost + Offshore v absolutne samostatnem state ,bez vlivu jakychkoli jinych financnich regulatoru
2. Support bez znalosti (pouze moje osobni zkusenost)
3. Opravdu hodne "zajimava" klientska smlouva (Cross Trading, Untrue trades, Authorization to trade.atd)
4. Scam resolutions . I pres pomerne slusne reviews ma FXopen pred sebou pomerne dost scam resolutions a alerts.
Verim ze dost bude i neopodstatnenych.
5. Zadna normalni adresa, zadne financni informace o firme, zadny president ci Board of directors.




Tady jsem se pokusil Brokera trochu zkoumat

1. Zkusil jsem pro zajimavost zazadat o IB a MM program (Introducing Broker+Money Manager).To co je u kvalitnich regulovanych Brokeru pomerne nejednoduche ziskat, je u FXOpen jednoduche jako facka....prakticky staci otevrit jedno standartni konto a podepsat smlouvu ,ve ktere se mimojine pise, ze v pripade podezreni na nekale umysly Vam nebudou vyplaceny zadne profit shares :o)

2. V klauzulich Smluv FXopen se otevrene ,ale ne na prednich stranach pise o Cross Tradingu ..necem co uz jsem myslel davno vymizelo z normalniho tradingu pred 10ti lety .To me docela dost prekvapilo . Cross trading je ciste trading bez odeslani tradu na market a hledani spravneho protitradu v intrafiremne. Opravdu nebezpecna praktika ilegalni na vsech normalnich marketech sveta.

3.Scalping - V klauzuli FXopen se pise, ze FX open neni adaptabilni scalpingu o nemz pisi na svych strankach . OK To by se take dalo jakz takz prejit, jelikoz smlouva je ciste pro standartni a micro ucty. Na foru jsem zjistil ,ze pod slovem scalp muzou povazovat i nahly spike marketu pri vyplneni TP !...snad to nebude tak horke ale

4.Pouzivani EA's (Expert Advisors ) - vetsina EA je povolena pouzivat, ale jsou i takove ,ktere jsou nepovolene z duvodu ohrozeni rizik FXopen . Jednoduse receno, jakmile bude EA seriozne a dlouhodobe profitabilni ,bude blacklistet a z platformy bude muset byt odejmuto. Pry jsou nektere EA programovane k tomu aby hledali MT4 holes...ok tomu by se take dalo verit...ale..

5.Kontaktoval jsem je osobne ohledne dalsich otazek, jelikoz uz jsem se docela dobre bavil. Na zakladni otazky typu trading, liquidators .regulace, company structure atd nebyl support chat schopen odpovedet, tak me poslali za managerem a ten me odvolal na email nejakeho dalsiho cloveka. Ten napsal,ze jsem je spatne pochopil a FXopen se pouze brani pro pripad soudu (cimz odpovedel pouze na jednu otazku a coz by se dalo pochopit v pripade, ze jsou redulovani Brokers)Jelikoz v dalsi klauzuli smlouvy se jasne pise , ze soudit se lze pouze na Mauritius . Ale to je praktika pomerne obvykla.
Prosel jsem castecne i forum na jejich webu a je to jednoznacne administrovane forum(nic proti nim- business je business ), kde se dokonce ze strany FXopen mluvi o podvodnicich ,kteri programuji EA's ,aby okradli chudaka brokera haha...to bylo opravdu zajimave cteni ..

Male shrnuti

Osobne jsem samozrejme proti takovym a podobnym brokerum. Je to jiste muj nazor a nejsem tady proto ,aby si z toho nekdo bral priklad.Praktiky jsou az podezrele podobne Crown Forexu jednoduse receno "It is too good to be true " . Pomerne podrobne jsem prosel web ,smlouvu a osobne jsem s nimi i komunikoval.
I kdyz maji kupu zajimavych sluzeb a nabidek a mnozi zakaznici jsou s nimi spokojeni zustavam skeptik.
Myslim,ze udaje ktere jsem uvedl jsou dost silne na to ,aby si o nich zkuseny trader i novacek udelal svuj vlastni obrazek.

Na druhou stranu s nimi nemam zadny ucet a rad bych ,kdyby FXO ,nebo dalsi s nimi obchodujici nam napsali jejich nazor a zkusenosti. Myslim,ze to bude oceneno.
Snad to zase trochu osvetli situaci o ktere se zde neustale dokola debatuje ..a to : Ktery Broker je nejlepsi !!
(tu)


Ray

PS: Dalo mi to pomerne dost prace.Muj zakladni cil v tomto pripade byl byt nestrany, coz se mi asi zase nepovedlo....ale jednou za cas je to potreba :D
PPS : Omlouvam se za trochu delsi provedeni, nez bylo puvodne v planu ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader - diky diky diky - tak to vyzera, ze skutocne je nutné si vybrat brokera len na zaklade registracii NFA, FSA atd. Uz som sem pisal ako nájst takýto zoznam. Tiež mi dalo dost práce kým som aj na základe názorov na anglických forach a oficialnych stranok preriedil brokerov - a vela ich neostalo. Z mojich zistení: ak o brokerovi platí, že je no dealing desk + ECN + STP, potom má zmysel o nom uvazovat. Z tých, čo prejdú týmto sytom, potom zistit, či sú registrovaný u NFA alebo u FSA (podla môjho názoru jedinou výnimkou je Dukascopy - t.j. podla mna je to kvalitny broker, ale je regulovaný svajciarskymi uradmi - myslim). No a tí, ktorí prejdú aj týmto sytom, tak potom ich porovnat, či je u nich mozný scalping (v prípade intraday) - osobne ho velmi nevyuzivam, ale obcas sa stane, ze vyvoj trhu sa mi nepaci a som nuteny z trhu odist.
P.S.: toto je akýmsi doplnením môjho príspevku z February 9, 2010 03:43PM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za výčet plusů i mínusů. Já sám mám zatím s FXOpen více méně jen dobrou zkušenost. Na live chatu mi odpověděli na vše, co jsem potřeboval vědět ohledně založení účtu, poslání peněz, nastavení serverů u MT4 atd. Účet byl založen opravdu rychle a verifikace proběhla do 24 hodin. Hned po odeslání peněz kreditkou se objevily na obchodním účtu a mohl jsem začít obchodovat. Vše se dalo zrealizovat přes internet. Celá procedura trvala necelé 2 dny a to jen z toho důvodu, že jsem micro účet otevíral ve večerních hodinách SELČ. Také další dotazy, které jsem na live chatu měl byly zodpovězeny. Slibovaný bonus se objevil hned při otevření účtu a připsání mnou poslaných peněz. Je to možná tím, že jsem se ptal asi na běžnější věci. Co se týče realizace pokynů, ta probíhá více méně standardně. Někdy trvá zpracování trošku déle /15 sek/, ale realizace byla zatím vždy kromě jednoho případu provedena za cenu mnou požadovanou. V jednom případě to nabídlo jinou hodnotu, kterou jsem mohl ale také nemusel akceptovat. To se stalo po zveřejnění fundamentu. Na rozdíl od jiných brokerů, používajících MT4 , kterým často vypadávalo spojení, alespoň z mých zkušeností, tady se to stává opravdu ojediněle. A to rozšiřování spreadu... To, zde také naštěstí není.

Osobně mi je vcelku jedno, kde má broker sídlo, jelikož jsem se poučil, že je důležitější spolehlivost než adresa. Mám žel negativní zkušenost s poměrně známým brokerem z USA, takže vím o čem mluvím. Samozřejmě netuším, jak se v případě problémů zachová FXOpen, ale ať již chce člověk vymáhat právo kdekoli, je to složité. Mohl bych popsat jak jsem z XTB tlačil, aby mi vyplatili peníz.Trvalo to téměř 3 týdny a to mají pobočku v ČR. Co se týče výběru peněz, zatím z FXOpen nemám žádnou zkušenost.

Závěrem snad mohu říci jen tolik, že nemá-li někdo mnoho peněz /1000,- USD a více/, které je ochoten vložit do tradingu, FXOpen není rozhodně špatnou volbou, alespoň zatím to tak vidím. Čas ukáže, zda tomu tak bude i v budoucnu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

viem, že to sem príliš nepatrí, ale viete mi vysvetli skratku RT? (napr. 4,5$RT) a za druhé, stále nechápem, že prečo je riskantnejšie ak mam leverage 1:200 napr. v porovnaní s 1:100. viem, čo je to páka a chápem to tak, že ak chcem napr. kúpiť 200000 base currency tak pri 1:200 musim dat margin 1000 a pri 1:100 musim dat margin 2000, tak či tak, stávam sa vlastníkom 200000 base currency a tých sa potom aj zbavujem. Tak prečo by to malo byt pre mna vacsie riziko, ved zvolením správneho lotu ci minilotu alebo mikrolotu si vzdy určím, kolko base currency chem kupit alebo predať. Dakujem za odpoved (a ospravedlnujem sa za mierne offtopic prispevok)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...