Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

PeterP1:

nevím, kde je chyba, ale přispíváte stále do jednoho a toho samého vlákna různými věcmi, které vypadají, že nejspíše patří někam jinam..je možné, že se nějak překlikáváte (např. při přechodu na poslední stranu vlákna)..tj. zkuste si vždy zkontrolovat, že píšete odpověď do správného vlákna..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,
vím že se tu kvalita brokerů probírala už na více místech. Nicméně, prosím doporučte mi slušného brokera:
- komunikace, případně platforma v češtině
- obchody pozičně (denní grafy) forex, akcie (stačí indexy), základní komodity = potřebuji možnost tradovat miniloty,
nemůžu jít na velkou páku
- důvěryhodnost
- žádné podpůrné analýzy nepotřebuji
- rozumné poplatky
- slušnou TA

uvažoval jsem nad Brokerjet, ale při obchodech pod lot je dodatečný poplatek 10 usd moc ...
moje podmínky cca splňuje plus500, tam mi ovšem vadí platforma (ty grafy a TA jsou opravdu strašné) a taky důvěryhodnost, má s nimi někdo zkušenost ?

Adraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím místní tradery. Jsem relativně nový jak v oblasti tradingu/spekulací/investic, tak zcela nový i na tomto fóru. Přes FIO obchoduji americké akcie, líbí se mi volatilita a kurzové pohyby. Našel jsem si styl výběru a vstupů, který se mi osvědčuje, mám rád akcie velkých, zavedených firem, ale občas si ujíždím i na penny stocks. Problém je, že akcie kupuji v takovém počtu kusů, aby mi to dalo 300-400 USD na obchod a poplatky se pohybují cca 11 USD in, 11-12 USD out, což je šílené a vydělávám skoro jen na poplatky :S
Poradíte mi spolehlivého brokera, který by uměl USA trhy (i penny akcie) a poplatky za celý obchod měl malé? Obchodní účet mám zatím cca 3500 USD. Nepotřebuji žádnou grafickou platformu, zatím jsem si krásně vystačil s TA na Stockcharts, jelikož obchoduji pozičně (držím několik týdnů), stačí mi zadat příkaz, nastavit SL, rovněž neobchoduji na páku, jsem ve stádiu testování psychologie a systému v ostrém provozu, takže páka je pro mne velký risk. Angličtina není problém. Děkuji Vám za tipy i třeba jen formou odkazu do příslušného vlákna nebo www..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, s Plus500 jsem měl osobně velice dobrou zkušenost, přestože na iDNES vyšel článek, který varoval před tím, že nemají licenci od ČNB. Já osobně je považuji za seriozní. O mnohých jiných zde uváděných a mnohdy "opěvovaných" se to žel říci nedá. Stejnou platformu využívá i 10pips. Je rovněž v češtině a osobně si myslím, že jsou nějak s Plus500 provázáni. Jinak já nově začal obchodovat s FXOpen, jsou ještě finančně zajímavější než Plus500 a používají platformu MT4, kterou osobně považuji za jednu z nejlépe propracovaných běžně užívaných platforem. Jedinou jejich nevýhodou je, že s nimi nelze komunikovat v češtině. Kdo by ale potřeboval, rád pomohu při založení účtu. Dá se u nich otevřít micro účet s 1 USD. Já začal s 10 USD. Zatím jednám s nimi o zastoupení pro ČR, tak uvidíme. Myslím spíše, že nebude pro ně náš region tak zajímavý, ale člověk nikdy neví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, snád nasledujúci príspevok ukladám do správneho vlákna, kedze je toto vlákno o výbere brokera, tak snád ano. Asi tak 24h čistého času som čítal, ukladal a spracovával rôzne materiály, kt. som našiel na webe, na rôznych fórach, na oficialnych web stránkach, ... Nepíšem, že nasledujúcich brokerov odporúčam (pretože som si ešte nevybral takého, kt. by bol pre mňa najvhodnejší), ale určite stojí za to, vybrať si brokera jednej z nasledujúcich možností, resp. nasledujúcich 8 brokerov určite stojí na zamyslenie, avšak sú určení skôr pre začínajúcich obchodníkov.
Tu je spomínaný zoznam:
Ava FX, Finexo, Dukascopy, FXpro, MB Trading, GFS Forex, Wall Street Brokers LLC, FX Clearing – FX Clearing Group

Snáď to aspoň niekomu pomôže. Vybral som ich z viac ako 60tich brokerských spoločností.
Ešte dodávam. Asi to už väčšina vie, ale ja som to napríklad nevedel, a táto informácia by mi pomohla:
Ak nájdete brokera, kde je min. account pod 100USD (alebo EUR) a sú povolené aj mikroloty a navyše je krajina pôvodu je Cyprus alebo Mauritia (či tak nejako sa to píše), tak je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že s takýmto brokerom budete mať problémy v porovnaní s brokerom, kt. je z USA, má min. acc 2000USD a povolené min. miniloty.
Niektorí z brokerov, kt. som vyššie uviedol patria do rizikovejšej skupiny, ale s pomadzi ostatných, o kt. som čítal je pravdepodobnost sklamania nizsia. Praktické skúsenosti s tým nemám, ale z toho množstva rôznych príspevkov (hlavne v angličtine) to štatisticky vyplýva.

Dúfam, že som týmto aspoň niekomu pomohol.
Želám správnu voľbu brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...