Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Ahoj,
chci se zeptat jestli někdo nemá náhodou stejné problémy s TWS při připojení přes UPC (bývalý Karneval).

Internet mi funguje v pořádku při normálním surfování. TWS mám zapnutou celý den od cca 8:00 do 21:00 z důvodu nahrávání dat. Dopoledne při sledování GBL trhu mi vše funguje jak má bez jakýchkoliv výpadků. Potíže začnou odpoledne při sledování trhu YM. Od cca 16 do 18 mi dost často vypadne spojení s datovými servery. Dost sranda, pokud jsem zrovna v pozici...

Internet jako takový mi funguje dobře. Jsem pořád schopný surfovat. Jen mi vypadne spojení na datové servery IB. Zkoušel jsem i několikrát tracert na datové servery, ale neukazuje se tam nic abnormálního.
Helplinka UPC mi samozřejmě tvrdí, že problém je v mém wifi routeru či na straně IB... Máte někdo podobné zkušenosti nebo dokonce řešení?


Díky


Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím
Mám otázku, jak řešíte situaci, když se připojíte se svým sw na zobrazování grafů třeba NT k IB, zapnete si RB graf dejme tomu v 15:20 od 15:30 chcete obchodovat ale graf se vám začne vykreslovat od 15:20???
Potřeboval bych aby se mi načetla v nejlepším případě celá dopolední seance a když by tam byl i předchozí den, vůbec bych se nezlobil.

Jak to řešíte prosím.

To mám mít zapnutý počítač už od rána, abych měl vykreslené všechny indikátory, např. ema 34 , 204 atd. až začnu odpoledne obchodovat???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte všetci,

Potrebujem sa poradiť s niekým, kto má väčšie skúsenosti s TWS.
1) Skúšam obchodovať na paper-trading verzii trhy EuroStoxx50 a e-mini Russell 2000. Predpokladal som, že ak zadám typ príkazu "DAY", tak na konci obchodného dňa (podľa burzy) mi pozíciu automaticky ukončí. ALE v trhu EuroStoxx50 mi neukončí vôbec a v trhu ER2 mi niekedy ukončí a niekedy nie.
Neviete mi poradiť, či je potrebné niečo špeciálne nastaviť
2) Ako je možné ukončiť jednu jedinú pozíciu (v TWS), ak mám aktuálne otvorených viac a ostatné chcem nechať na pokoji. Tlačidlo "close all position" nie je dobrý nápad.

Verím, že sa nájde niekto, kto vie na to odpoveď.
Vopred ďakujem.

:S :S (tu) :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
dneska jsem začal live obchodovat a stala se mi nepříjemnost, která mě stála několik ticků. Obchoduji přes Ninju, zrušil jsem tam potvrzování příkazů, ale když jsem zadal dnes svůj první obchod, tak TWS mi hodilo okno, jeslti může exekuovat příchozí požadavek. Dá se tato funkce v TWS vypnout a popřípadě kde?
Předem díky za pomoc.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to Discus:
je potřeba si v account managementu IB správně nastavit trading permissions na trhy které chceš obchodovat (futures, akcie opce...). Někdy to funguje hned a někdy je potřeba den počkat.
Pokud by ti to ani potom nefungovalo zkus chat s IB. Jsou dobří a řeší problémy velice rychle.


Ondra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jako úplný začátečník zdravím všechny zkušené

po otevření účtu u IB a aktivaci i papertrader účtu jsem chtěl vyzkoušet první papertrade obchod. Problém nastal v tom, že se mi po zadání symbolu komodity, v mém případe TF Dec09 Futures TFZ9, vůbec neobjeví data, tj. nevidím aktuální ceny komodity. Otevřu-li graf, dostávám hlášku, že nemám povolena data pro NYBOT FUTURES (no market data permissions for NYBOT FUTURES). Přitom zelemé tlačítko v pravém dolním rohy signalizuje, že jsem připojen na usfuture market data.
Kde dělám chybu? Vyžaduje IBTWS ještě nějaké další nastavení abych viděl data? Při vyplňování žádosti o otevření účtu jsem uvedl, že chci US securities and commodities Bundle Non-professional - Level 1.
Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...