Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ER2 - studie


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 141
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Samozřejmě s 20ti dolary "čistého" už můžete vydělávat, ale rezervu máte opravdu malou. Čím vyšší zisk na obchod budete mít, tím vyšší šance, že systém bude profitovat. 40 USD na obchod není žádné pravidlo a neexistuje žádná hranice co je dobré a co špatné, bylo to pouze doporučení se na tento faktor zaměřit.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
potřeboval bych radu od někoho zkušenějšího. Obchoduji ER2 pomocí WCCI.. Obchoduji real 3 týden a dnešek mě teda celkem posadil do kolen. Neudělal sem žádný profitový obchod..Nejspíše to bude tím, co ER2 poslední dny předvádí. SL100 - 150 mi na tyhle pohyby vůbec nestačí a pravidelně mě to z obchodu vyhazuje..Proto bych se chtěl zeptat, co byste mi mohli v této situaci poradit, zda-li pokračovat podle mého plánu se stávajícím SL, zvětšit SL či počkat pár dní mimo trh než se to uklidní (teda jestli se to uklidní)..Díky za každou připomínku

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak po důkladném prozkoumání všech mých dnes uskutečněných obchodů sem zjistil,že ztráta nebyla způsobena nedostatečnou velikostí SL, ale prostě si jen dnes můj OS vybral slabší chvilku..Profitové obchody tu byly,jen sem je bohužel dle mého OS vyfiltroval..Snad to zítra půjde líp..Takže sorry za zbytečnej příspěvek..:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
po kratke dobe jsem znovu tady s dalsi "jobovkou". Zjistil jsem totiz, ze zvedli margin na ER2 na neco kolem 3.8k$ coz je na muj ucet docela dost. Muzete mi prosim poradit nejaky vhodny trh do marginu 2k$. Premyslel jsem o eminiDJ, ale nevim jestli tam take neupravi margin. Nebo zlato, T-bonds? Chtel bych neco s vetsi likviditou.
Jeste posledni otazka, ktera se tyka RSI Divergenci. Na jakych trzich funguje lepe? Trendujicich nebo svingujicich?
Diky, Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane, nemůžete přece hledat trhy podle marginu. Nedá se obchodovat "cokoliv" jen proto že to má nižší margin.
Pokud vám strategie funguje na ER2 tak vězt, že třeba zlato má úplně jiné pohyby. Ale samozřejmě zlato i T-Bonds jsou velmi zajímavé a likvidní trhy pro daytrading, stejně tak jako YM a mnoho dalších.
Jinak marginy naleznete na stránkách každého brokera vč IB, tak si je tam můžete srovnat. Každopádně účet menší než cca 3K USD je pro daytrading zmiňovaných futures obzvláště v nynějších volatilnějších dnech málo. Doporučuji raději teď papertradovat a případně později účet trochu nafundovat aby splňoval kritéria MM.
PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...