Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

to Beginner

Zaujal ma Rossov TTM system (hlavne svojou jednoduchostou), ktory ste tu jedneho casu vysvetlovali. Moc by ma zaujimalo ako dopadol Vas backtest. Pokracujete stale v tomto systeme?

A mam aj zopar otazok na Vas. Ak nie su tieto otazky moc konkretne ocenil by som vase odpovede.

1. pri vytvoreni Ross Hook, Joe Ross odporuca vstupovat na TTE pricom breakout musi byt najneskor po tretom bare. Plati to aj pri vytvoreni korekcie pri TTM? Ide aj tu vlastne o Ross Hook ak som to dobre pochopil.

2. Beriete vstup na TTE az po vytvoreni 2 ciar v smere trendu? Myslim tym dve korekcie a ich vzajomne spojenie 2 mi trendovymi ciarami. Tak to odporuca Joe.

3. Ako vystupujete z pozicie? Na zaklade vyhodenia na SL al. PT? Este som necital ziadnu knihu od Joa tak neviem co on odporuca.

4. A posledna otazka je ohladne knihy, ktoru si chcem zakupit. Z ktorej knihy od Joa sa najviac dozviem prave o systeme TTM?

Dakujem za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Majsterko,
Ted jsem zrovna na škole, takže času moc zas nemám, ale co jsem TTM backtestoval, tak výsledky byly musím říct hodně dobré. A k Vašim otázkám:

ad 1) zálaží na Vás jak si to uděláte, můžete zkusit vstupovat buď hned při vytvoření korekce, nebo si počkat na TTE, tady toto záleží opravdu jen na Vás, samozřejmě, že pokud to budete dělat s TTE, tak je to konzervativnější přístup

ad 3) výstupy jsem zkoušel obojí - jak PT tak i SL, PT je velice dobrý, a pokud si se SL pohrajete tak taky. Každé má své plusy minusy.

ad 4) TTM je popsané v knihách - Trading by the minute (= nyní se to jmenuje Daytrading) a v Trading is a business. Ale nečekejte nějaké rozsáhlé články, je to na pár stránečkách. Jinak Vám doporučuji spíš knihu Trading is a business. Dále se zkuste podívat na stránky tradingeducators na forum, je tam vlákno týkající se právě TTM.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobrý den, Beginere,

prošel jsem si Vaše příspěvky, co se týče TTM, v tomto vláknu a musím říci, že to vypadá velmi zajímavě, je to dobrá isnpirace. Nyní poznávám základy obchodování konceptu TLOC a TTE a musím řící, že se mi tato technika líbí. Časem bych se chtěl zaměřit též na TTM.

Chtěl bych se Vás zeptat, jak se Vám daří s touto technikou? Zatím jsem o této technice nikde nečetl, dozvěděl jsem o
ni v podstatě od Vás. Základní pointou tohoto konceptu je spojovat korekční čárky jak v uptrendu, tak v downtrendu, tím získáme trendline a nad či pod korekčními čárkami nakupovat či prodávat? Pochopil jsem to správně?

Zahrnujete do tohoto konceptu rovněž prvky TLOC?

děkuji, krásný deštivý den. :)

Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...