Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Teda, jsou docela rychlí, tady je odpověď:

Hi Herka,

Yes, this can sometimes happen with the ultra-conservative engine on the demo platform. We have so many traders testing that engine that when it gets in and gets out very quickly, as it did today, some positions can be left behind. I see you closed the position manually at -20, which is good.

We have a release coming out in 2 weeks that is intended to deal with this, so we won't have that problem soon.

Scott

- FX Engines Support

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
Přeji hodně úspěchů na live a držím palce s bezproblémovým plněním všech příkazů. Jestli to bude fungovat spolehlivě, tak Tě v tom myslím dlouho nenechám samotného...
JInak to nastavení, co jsi načtrnul, podobně bych as postupoval na live. Předpokládám, že tak nějak to planuješ i Ty. Teď na demu každopadně budou zkoušet i ultra-agresivní režimy... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:

tak doufám, že ten live účet bude jen a jen růst. Jestli to dopadne, tak jak na demu (občas) tak Tě v tom ani já nenechám a vrhnu se k nim. (Když nevrhu dřív tady..)Jinak až budeš mít první live obchod, dej předem nějaké nastaavení, testnu (snad ne sám) to na demu v nějaké mírně pozměněné podobě.

all:
tak dnes zatím skoro ve ztrátě. Ultra režim jsem tam dnes měl taky zapnutý - a bída. Ani se nedivím, když tak koukám na to co s tím trh dělá..
Večer mrknu na konečný sumář a dám na sklo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA:
Zdravíčko, tak dneska asi všichni necháme FXengines trochu odpočinout, na data to je pěkná žebrota. Chtěl jsem se zeptat, nevíš jak dlouho fungují s těmito službami? Brooker už působí řadu let, to je jasný, ale jak dlouho přesně fungují tyto stránky na obchodování fundamentů? Statistiky mají vypracovaný cca rok zpátky...
Ať tak či onak, je od nich trochu ospalý, když tak závažnou věc jako neakceptování SL budou teprve spravovat.
Během těch dvou týdnu bude dostupná tvorba vlastních engines i pro demu účet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...