Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 mistr

...obchoduji live s Activtrader..spread je klasika..eur/usd 2, usd/jpy2, cabel 3..atd.u News muže být slippage..měl jsem ji asi 5,7 vteřin..je to ale individuální. Záleží jakou zprávu chceš obchodovovat, jak do toho vstoupiš..za market,limit..Já většinou vstupuji na pending order..a tam jsem žádný problém neměl..ani jsem si nevšiml, jestli tam je nějaké omezení na pipsy...většinou mám pending tak 10-20pip away...ale mrknu ti na to,až se to po Ne. rozjede..pokud máš nějaký další otázky tak se ptej...jinak s nima problém nemám..ale to záleží jak jsem napsal na stylu obchodování..někdo muže mít problém ...já nemám..každej brooker te bude drbat..:)

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za odpověď, myslím, že jsem něco podobného potřeboval vědět.... jediné co musím, protože jsem lempl a málokdy si dělám poznámky, zjistit základní věci, co je slippage, pending order... prostě si význam těch slov nepamatuju a řeším to, až když je potřebuju :D news obchoduju klasicky zadáním stop nad a pod těsně před a většinou jen hodně očekávané nebo ty co mohou úplně změnit nebo podpořit trend, ale jestli to chápu, dají se pokyny zadat těsně před a pozici ti otevřou třeba o 20pips jinde, což není pohroma.... převody peněz od nich zpět jsou taky v pohodě? a budu si muset zvyknout, že to vše mají myslím v eur, ale podle všeho, co se ke mě dostalo to bude asi relativně dobrý broker a škubou všichni aspoň na něčem ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

slippage,je rozdil mezi cenou za kterou jsi dal bud pending order,a nebo market cenu a skutečnou cenu která byla otevřenaexekuovana)...ty daš příkaz na pending order 1,2550(vcetne spreadu)..a exekuce je provedena na 1,2552..tak mas slippage 2pips..

Pending order je čekaci pokyn..pokud spekulujes na tom ze pujde euro nahoru tak das pending order NAD aktualni cenu..treba 10,20 pisu..a az cena dosahne tohoto limitu ,tak se ti otevre objednavka na buy..samodrejmne take nemusi nikdy dojit k otevre ni objednavky,v pripade ze das pending na buy,a ono to zacne dlouhodobe klesat..to se da ale osetrit, tim,ze u pending order je expirace-to znamena,ze si ji muzes nastavit na jak dlouho chces..treba na den,a pokud se neprovede,tak se automaticky rusi...pak mas jeste limit order,a to je ze prikaz na buy davas POD aktualni cenu,a spekulujes nad tim ze cena nejdriv klesne,a otevre ti objednavku,a pak pujde smerem nahoru..to znamena,ze nakoupis za lepsi cenu..takze mas ted vlastne 3 druhy objednavek....

a to za market(aktulani cena)
pending order(objednavka je umistena pri BUY NAD aktulani cenu,treba5,10,20 pisu,a cekas na prorazeni)
limit order(objednavka je umistena POD aktulani cenu ,a cekas az pujde dolu,otevre ti BUY a pak pujde nahoru)

kapišto..:)

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jasné luky, díky za vysvětlení ;) samozřejmě tímto způsobem obchoduji, jen tomu říkám jinak ;) je pravda, že anglický výrazy nevím proč automaticky vypouštím a pak to musím dohledávat dodatečně.... pokud je to takhle, tak si mě potěšil a activtrader si vyzkouším na plno, jen doufám, že se nestává při ojedinělých extravelkých pohybech i přes 100pips, že by byla slippage třeba 50pips, ale podle toho co říkáš to vypadá v poho.... a asi poslední dotaz, jdou před news zadávat pokyny bez problémů nebo musíš třeba 15min předem?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj LUKY

Jest-li se můžeš podělit o zkušenosti s Active, budu rád. Zmiňuješ, že záleží na stylu obchodování. Jedu u nich demo a až na drobnou nepříjemnost, kterou nedávno zavedli na ropě, zlatě a ještě několika komoditách, vypadá všechno celkem bez problémů. Ovšem demo je demo. Jak to ale vypadá s plněním na live? Uvádíš 5, 7 sec. což u market se dá přežit. Zajímalo by mne, jak se tváří na "scalping". Nevím, jest-li to je správné označemí, ale demuji tak, že pozici držím od 1 min. do několika hodin (2 - 3). Jak kdy. Jde mi zejména o ty rychlé objednávky. Pak by se hodila informace, zda jejích platforma je stabilní, tedy jest-li třeba kolem zpráv to nezamrzá ap.
Jest-li máš tyto a podobné zkušenosti a máš chuť se o ně podělit, budu vděčný. Dokonce by možná nebylo na škodu založit nové vlákno v oddílu "Brokeři" o Active. Neměl jsem odvahu to udělat, abych nedostal vynadáno, ale Ty u nich obchoduješ živě a soustředěné ibfo o nich by se možná hodilo i jiným.

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

szula,

zaprve neskalpuju,takze nejsm ani kompetentni na to odpovedet..ale exekuce je u ME ok.
nejedu moc NEW..asi jen ty opravdu nejdulezitejsi,a neznam nikoho komu by to trochu nemrzlo v ten pravy okamzik..:)
myslim si ze activ je docela v poradku..ale vsude je neco. :)Jinak real a dem o je uple stejny,me to nemrzlo,a pokud mas trosku chladnou hlavu tak neni co resit..pokud se budes drzet svojeho planu,tak by to melo byt ok..bude te lamat jen psychika..kdyz ti to nejprve pujde do minusu,pak do plusu...a teprve ted prijde psych SOK,korekce,,a tobe se zmensuje otevrena pozice...tady asi vestina lidi nevydrzi,a uzavre to..ono to muze jit znova do minusu..to jsou ti korekce...takze rada si zni...sedni si na ruce,a drz se palnu..jinak je to stejny..pokud ti pak nebude vyhovovat broker..tak ho proste zmen

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztulo prosím tě mrknul bys mi na activtrades.com jestli by se ti nepovedlo stáhnout dokumenty k otevření účtu, jedná se mi přímo o položku Applicaton from.... ukazuje mi to soubor poškozen a kdybys to otevřel, jestli bys mi to prosím neposlal mailem na mistrenergy zavináč centrum tečka cz.... moc díky, je to asi nejrychlejší způsob, jak to můžu získat ;) rozhodl jsem se, že to u nich zkusím

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...