Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jo, to sem se chtěl taky zeptat, protože zkouším a zároveň občas livuju u XTB a zrovna demuju zprávy, jestli je možný, že by rozšiřovali spread jenom na live a na demu, že by to nedělali. Protože zatím mně ty zprávy docela vycházej a chcu se do nich pustit live. Neví o tom někdo něco - jestli může bejt takovejto rozdíl mezi demem a live....

na demu sem si zatím žádnýho rozšíření spreadu nevšiml, zůstal vždycky stejnej.... rozšíření spreadu sem asi tak za půl roku zaznamenal u GBP/JPY, kdy z 10 pipsů, bylo 17

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je to velký rozdíl mezi demem a live, protože xtb zrovna dnes v noci na retail sales nzd dali zadávání stop/limit minimálně 50pips od aktuální ceny a i kdyby to udělalo sakra velký pohyb, zak by to skončilo se ztrátou a dělají to pořád :( obchoduju u nich, ale hledám nového brokera a to není tak jednoduchý....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, na forexu jsem teprve greenhorn, ale nedaly by se zprávy obchodovat formou hedgingu? Příklad - NFP, vstoupím s dostatečným předstihem do pozice, zahedguju ( někteří brokeři ani neúčtují dodatečný spread ) a čekám na move... jakmile se cena výrazně pohne jedním směrem, zavřu ztrátovou pozici, aktivuju trailing stop a hlídám si ziskovou pozici, případně zavírám po dosažení TP...

je to jen idea, nemám ponětí, zda by to v praxi fungovalo... ale mohlo by to řešit problém se zadáváním entry před zprávami...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tico:
A co když to během prvních pár vteřin uletí o 100 pips? Kdyz budeš mít enter na obe strany, budeš po první minutě +100p a zavíráš. A kdyz tam dáš hedge, jsi -100p a čekáš jestli se to ještě hne alespon o pár bodíků. Osobně tu a tam zkouším dulezitejsi fundamenty entrovat a nestěžuji si na to. Nemluvě o tom, že jakýkoli hedge mi valná většina kdykoli vymluvila. Můj názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jiris109:
je jasný, že všechno má svoje pro a proti... hedge podle mě není v principu špatný, musí se ale umět používat ( kdy, za jakých okolností ), což já zatím neumím:-) zprávy neobchoduji, protože mně to přijde dost nebezpečné, aspoň pro začátečníka... straddle je pěkná věc, horší pak to, že to může vymést stop loss na obě strany... vedeš si třeba statistiku průměrných pohybů po důležitých fundamentech?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den
Obchoduji komodity docela dlouho, ale teprve nedávno jsem zjistil že forex se dá obchdovat pomocí fundamentálních zpráv, ale popravdě řečeni nikde se o tom nikde moc nepíše, chtěl bych se zeptat jetsly takto nikdo obchoduje ? a jaké má zkušenosti, případně jakým stylem ?

Děkuji
Krakra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...