Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no asi se to v tom case neobchoduje ne?


kazda komodita ma svuj obchodni cas ve kterem se obchoduje. dokonce i elektronicky obchodovane komodity maji urcity cas v prubehu dne, ve kterem se neobchoduji (treba jenom na hodinku)

na strankach burzy kde se tvoje komodita obchoduje se dozvis presny cas.

nezapomen na casovy posun, az to budes prevadet na nas lokalni cas . . .



napriklad CBOT mas tady:

www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,932,00.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím Vás chcem sa opýtať nejakého znalca MQT, ako zmením v historickom grafe v indikátore MOMENTUM periódu z 12 na 25? Dá sa to modifikovať?
Štvrtý deň sa postupne s touto platformou zoznamujem (ťahám data od Prophet). Nieje mi ale celkom jasné či data v historickom grafe sú skutočné, nijako neskresľované ako myslím bolo spomínané o datach od IB.
Ďakujem za pomoc a každú radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano,

po delší odmlce vám rád poradím :-). Každopádně se nebojte pročíst celou tuto diskuzi, je to spoustu rad ohledně MQT.

Na zadané portfolio klikněte pr. tlačítkem myši a dejte "Historical Charts for..." nebo CTRL+H. Graf co se vám zobrazí je téměř identický jako intradenní, má i stejné funkce. Potom tedy pro změnu indikátoru stačí na otevřeném grafu kliknout pr. tlačítkem myši a kliknout na "indikátory". Objeví se tabulka, ve které zadáváte indikátory, které chcete vidět, případně je můžete i konfigurovat.

Jinak já mám data od IB a bez problému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin: vdaka za rýchlu odpoveď. Diskusiu som čítal niekoľkokrát, ale mám s toho trochu miš maš. Ja som sa skôr pozeral na "historical graf pro.." (bez klávesovej skratky), tam sa mi dalo pridať viacero indikátorov ktoré potrebujem a zobrazilo mi dosť vzdialenú históru.
V "historica cahrts for.." CTRL+H mi píše no data, keď dám configure, mám nastavený prophet.
Niečo som čítal o dvoj dňových datach pri free verzii. Prečo mi to zobrazuje ďalej do histórie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano,

pete myslel to, že MQT ve free verzi můze zobrazit jen 6 měsíců historických dat (1 den perioda) a 2 dny intradenní.
Váš problém je ale něco jiného. Bohužel jsem nikdy data od prophet.net nezkoušel, takže vám neporadím. Snad se najde někdo kdo má data od prophet.net a měl podobný problém....
Zkuste se ještě podívat v MQT na zdroje dat a tma se podívejte na nastevení backfillu apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin: kontrolujem to dookola a hľadám čo sa dá v nastaveniach ešte meniť. Možno mám ešt chybu v záložke - zdroj dat/proxy - Level II - mám nastavené Archipelago streaming, to som nemenil a neviem či je to správne.
Ešte Vás poprosím v tom statickom histolical graf pro.. sa i dajú upravovať indikátory (spomínaná perióda v in. Momentum)? Díval som sa aj do nápovedy ku medveďovi a myslím že sa to nedá ale nie som istý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim,

chci se zeptat, zda-li je mozno ze zdroje prophet.net dostat do MQT data DAX indexu (Nemecko). Dle prohpet.net by to melo jit, ale nedari se mi zadat spravny symbol... Jde to ve free verzi a z tohoto zdroje? A pokud ano, jaky je presny nazev symbolu? (spokojim se s libovolnou verzi - indexem nebo futures)

A poddotazy - vsude je psano ze je podporovane propojeni MB Trading s MQT - streaming dat funguje, Level II data taky, ale nejde mi z MQT obchodovat - ma to nekdo propojeny a funkcni? Druhy dotaz se tyka na moznost ci existenci nejakeho "trading padu" ala DOM nejlepe s bracket ordery, ruznymi automaticky zadavanymi TP (alespon 2 urovne) a SL na zaklade plneni a automatizovany trailing SL - zrejme jako doplnek k MQT. Na zpusob DOM z Bracket traderu ci TransAct...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...