Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevite prosim nekdo jak bych mohl dostat nejake Histirical data do QT. Sleduji e-mini trhy, jsem propojen s Prophet.net a zobrazuje mi to data den po dni, ale kdyz dam Historical Cahrts pise to nedostatecna data. NO data Configure, mam tam nastaveny taky Prophet.net ale nejde. Poradil by mi nekdo jestli je to vubec mozne dostat tam od nekud historicke data. Predem vsem dekuji. Pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
od prechodu na letni cas v USA (pred tydnem) mi Medved zobrazuje backfill ID data (z IB) posunuty o hodinu zpet,
ackoliv aktualne streamovana data jsou zobrazena ve spravnem case, tzn. na grafu vznikne hodinova mezera.
Cekal jsem, ze se to prechodem na letni cas v Evrope spravi, ale problem stale pretrvava.
Nevite nekdo, co s tim??
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry den,

mohl by mi prosim nekdo poradit v techto dvou vecech?

1) Jak primeju Medveda, aby mi zobrazoval data ze zdroje Lang & Schwarz (Germany)? Tedy, problem asi je v tom, ze nevim, jestli pouzivam spravny symbol pro ten ktery titul. Vyzkousel jsem ruzne varianty pro Adidas (ADS.GER, ADS.FSE atd., i kombinaci s WKN), ale porad mi to ukazuje nuly a na konci cas 6:00.

2) Kde presne si mohu nastavit indikatory? Zatim jsem narazil jen na obecna nastaveni pod Preferences - Charts.

Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oddTomm:
1. pravděpodobně je chyba jen v zadávání toho tickeru, použij WKN, tzn. třeba onen Adidas 500340 a pokud máš jako zdroj navolený, L&S mělo by to jet
2. pokud máš otevřený ID chart, pravá myš>indikatory>a z leva si na pravou stranu nahážeš vše požadované
mimo ID můžeš použít trochu jednodušší historický BigCharts

roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

I ja preji naprosto krasny den vsem,
Jsem tu pomerne novy a tak vicemene tapu. Stahl jsem si medveda, pro ziskavani dat, tak jako asi vetsina zvolil prophetnet a v medvedu to take nastavil do vsech patricnych mist. Nevim jakym zpusobem do teto aplikace dostat jednotlive komodity, v zakladu je zde na vyber asi 7 moznosti. Dale mi nejsou jasne okolnosti nastaveni casu.
Pod polozkou "nastaveni" a "charts" je mozno nastavit jakysi cas obchodovani. co to znamena? je to ohraniceni casu kdy budu mit pristup k datum? Dale jsem na zdejsich diskuzich cetl vice zminek o nastaveni casu, ale zel vubec nemam jasno v tom, k cemu je nastaveni casu v teto aplikaci uzitecne :-(
Pokud nekdo vnese trochu svetla do tohoto meho bloudeni budu velmi rad.
Vsem preji uspesne obchodni seance at uz live ci paper

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Josee:

používám QT, ale ne WCCI. Nicméně snad vám pomůže tento odkaz, dole je v jednom příspěvku na stažení soubor, který by měl QT na WCCI "nachystat" - nikdy jsem to nezkoušel.
boards.quotetracker.com/board/showflat.php?Cat=0&Number=36266&page=0&fpart=8&vc=1

Jinak také něco málo ve Wiki zde na Finančníku.
www.financnik.cz/wiki/medved_quote_tracker

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...