Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

Rad bych se zeptal, zda-li nekdo pouziva MQT a jako zdroj dat ma brokery okolo TransAct futures platformy (Infinity atd.)? Lze to vubec? (hledal jsem marne jakoukoli zminku nekolik dnu)

Tito brokeri prvoplanove nabizi SierraChart, bohuzel ta ma mizerne zobrazovani range bars grafu (i nejnovejsi buildy blbnou) a i tak to zrejme nikdy nebude jako v MQT (close = open nasledujici).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Honzin: Nene, jde mi o zprovozneni data feedu brokera s TransAct platformou (data v cene) do MQT - v soucasne dobe mi prijde luxusni si platit jeste treba IQFeed - byt jako zdroj velmi kvalitnich tickovych dat.

Platforma TransAct je vyznamne podobna prave Bracket traderu, pripadne jiz mam v merku dalsi middleware, ktere mi umozni pohodlny management otevrenych pozic.

MQT podporuje kde co a neprislo mi, ze by TransAct byl na okraji zajmu, tak jsem si rikal, ze se to v jeho moznostech nejmenuje TransAct, ale treba neco jineho, pripadne podobne jako Ensign to zvlada pres middleware (treba oficialne nepodporovany/neanoncovany). Taktez me prekvapilo, ze nepodporuje OpenTick, ale to me neboli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohl by mi někdo, kdo má koupeného medveda prosím popsat jak přesně objednání probíhá? ještě sem nic takovýmto způsobem nekupoval tak se chci radši nejdřív ujistit. chápu to tak, že vyplním daný formulář a oni mi poštou pošlou účet na zaplacení převodem z čísla té karty kterou uvedu.

Je na to potřeba nějaká speciální karta? mám normální studentské konto české spořitelny.

Byl sem se na to dneska zeptat v bance a slečna mi akorát řekla, že doma internet nemá, takže neví.

Díky moc za případnou odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau, proces je bez problémů. Je to sice nějakej pátek, ale vzpomínám si, že tehdy mi po zaplacení poslali registrační kód, který jsem napsal do options->edit preferences a tím se aktivuje full verze. Platím to internetovou kartou (je to vlastně jenom číslo a datum expirace, nic víc), kterou jsem si zřídil u Komerční banky. Od té doby mi každou periodu (máš na výběr měsíc/půl roku/rok) automaticky stahují prachy z účtu a vše jede ok.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
nevite nekdo, zda existuje zpusob, jak v Medvedovi zobrazovat _zpetne_ hodnoty indikatoru.
Napr. vstupni signal mi "narizuje", ze CCI musi prekonat +-100, a ja se potrebuju podivat,
zda k tomuto (byt miniaturnimu) prekroceni na predchozim baru skutecne doslo.
Jine nastroje ukazuji napr. uzaviraci hodnoty indikatoru po najeti mysi na prislusny bar,
a prijde mi skoro k neuvereni, ze by Medved takovouto moznost nemel, ale ani po vic jak rocnim
pouzivani jsem na ni neprisel :-)
Diky, Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peha123,

také jsem něco podobného dříve řešil, nicméně nakonec to dopadlo tak, že CCI graf zabírá půl monitoru a tak poznám s opravdu minimální odchylkou stav CCI na posledním baru :) . Jen tak mimochodem používám také vstup v některých případech +-100 a pokud je hodnota např. 95, tak vstupuji i na základě vlastního rozhodování (něco jako intuice možná.... :) ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pete:
obavam se, ze problem je trochu obecnejsi..
Paintbars znam, a v nejake starsi verzi jsem i zkousel, a souhlasim, ze umi urcite spoustu veci,
libi se mi, ze se da u jednodussich pravidel vstupu obarvit prislusna cast, a proste mi to rekne:
"vem to a zadny vymluvy" :-)

dam jiny priklad:
chci nastavit SL/PT na zaklade hodnoty ATR na predchozim baru,
ale nez se k tomu nastaveni dostanu, tak uz je aktualni hodnota nekde v trapu,
a pokud mi zalezi na presnem cisle, a nestihnu to vcas odecist,
tak uz ho prakticky nemam sanci zpetne zjistit

to honzin:
ja musim graf neustale roztahovat do sirky, protoze pri vetsi kompresi se ztraci detaily tech "ruzku" na CCI,
a asi budu muset roztahovat i dal :-)

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...