Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

painbary umi pracovat i s hodnotami predchozich baru a i s hodnotami indikatoru na predchozich barech

jde nastavit oznaceni svicky jinou barvou tam, kde CCI prekroci nejakou hodnotu, melo by jit ve sloupcovem grafu ATR zviraznit tu stejnou svicku atd.

zatim nevidim problem ve tvych pozadavcich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

problem v mych pozadavcich je v tom, ze ty paintbary neumi (pokud vim)
zobrazit presnou hodnotu indikatoru na prislusnem baru (napr. poslednim)
a pokud chci napr. vynasobit hodnotu ATR moji konstantou a tu zjistit, tak mi v tom pripade nepomuzou

a pokud chci hlidat vykresleni formace s ohledem na prekroceni/neprekroceni CCI100,CCI0 atd.,
tak by to bylo pomerne komplikovane programovani a naprosto neumerne vysledku,
napr. jak naprogramujes detekci libovolne siroke divergence? nebo chces zvyraznovat
kazdy sloupec, kde doslo k prekroceni nejake urovne CCI? to by z toho vznikla jedna velka omalovanka ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Ahoj všichni,

mám zajímavý problém - nelze mi přidat do sloupce "symbol" trh kukuřice. Zadávám "ECBOT:@ZC DEC 08" po přidání se vloží pouze ECBOT:@ZC a zbytek se přidá jako další trhy, tedy sloupec symbol se neroztáhne. Verze QT je 3.9.1A beta a data - poslední verze TWS demo.

Moc díky za případnou pomoc.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem na to přišel. Zadávat dlouhé symboly do QT nelze přes pravé tlačítko - přidat symbol, symbol lze přidat pouze v portfoliu - nechápu jaký je to rozíl, naprosto nelogické.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak máte nastaven timing, na první stránce tohoto vlákna "Maty" potvrzuje správnost nastavení na (ET+6)Europe CET(france, germany...), na dvanácté stránce "Honzin" má nastaven timing na US Central. Jak je to tedy správně ? :S

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,

narazil jsem na další zajímavost, pokud data dorazí do TWS, tak se zobrazí v QT až po 1 sekundě někdy i déle.
Je toto standardní ? děje se to i u jiných zobrazovačů grafů, "placených , neplacených např. v NinjaTrader ap." ?
Pokud se podívám do grafu přímo v TWS tak to šlape naprosto přesně.

Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Tak Medved Quote Tracker nám bude zdražovat o 100% od 21. září 2009.

Předplatné měsíční ze 7 na 14, půlrok z 35 na 70 a roční z 60 na 120 USD.

Kdo to stihne včas, může mít na další rok ještě starou cenu ($60).

Přišlo mi to od nich dnes mejlem.
Tak pokud se někdo rozhoduje ať pak nekouká jak puk.

www.quotetracker.com/registration.shtml

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...