Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

Ahoj chtel bych se zeptat jestli nekdo zkousel propojit Medveda s daty od eSIGNAL? Docetl jsem se ze jsou jedni z nejlepsich a ziva data e-mini trhu,naburze CBOT nabizeji z darma.Chtel bych zacit testovat WCCI zive,ale zatim jen na papire.Je to vhodna kombinace pro uplneho zacatecnika?

Dekuji za odpoved Jindra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO OLIN:

S tou hláškou ti neporadim, ale když klikneš pravým tlačítlem do oblasti zobrazeného grafu, tak tam najdi položku "Chart Period" (zhruba uprostred), tak tam mas na vyber kolik toho chces videt. A nebo kdyz jednoduse zmackes tlacitko s cislici "nula" tak zadas v minutach kolik toho chces videt a mas to.

TO JINDRICH:

Pokud vim tak data od esignalu jsou placena. Podle meho nazoru je pro papertrading nej kombinace Medved QT a data od Prophet.net (staci se zdarma zaregistrovat). Data jsou cca o 10 minut zpozdena, ale dle mych zkusenosti pravdiva. Takto mas pristup k realnym datum, muzes delat maximalne dvoudenni backtest, ale kdyz zaplatis medvedovi $7 (coz je krasnych cca 150 kc) tak muzes delat 10-denni backtest. Jinak tohle by ses docetl, kdyby si pouzil vyhledavani :-)

S pozdravem pinoko88

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím všechny,

Nainstaloval jsem si QT verze 3.8.6 , data tahám z prophet.net a poprosil bych o pomoc s 3 problémy.

1. Grafy se mi neaktualizují automaticky, musím dát v grafu pravé tlačítko a položku "Backfill Chart for (vybraná komodita)" ,aby se graf zaktualizoval.

2.V grafu kukuřice C0709 se mi nezobrazuje Volume, tedy druhá polovina (spodní část obrazovky) se zobrazí, ale bez volume grafu - bez dat pro graf.

3. Porovnávám Open, High, Low a Close u kukuřice ze stránkami burzy tedy CBOT.com a nějak mi v QT grafech nesedí Open a Close.

Nevíte prosím včem může být problém.
Mnohokrát děkuji

D.Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid,

ad1. Asi chcete automatic backfill, nastavíte ve Volby/Zdroje dat proxy/backfill a dole jsou na zaškrtnutí 2 políčka, tak je zaškrtněte (Auto backfill when ....)

ad2. To by mělo jít snad takto - klikněte na graf pr. tlačítkem myši/indikátory/ a v lower indicators přidejte směrem vpravo volume. Popřípadě vyzkoušejte v portfoliu místo klasické kukuřice C elektronickou ZC.

ad3. To netuším a bohužel nepomohu, ale věřte raději datům z burzy :-).

Hodně úspěchů v obchodování s tímto dobrým prográmkem :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dejvid,

není zač. Já mám data od IB, s daty od prophet.netu nemám zkušenosti.
Ještě mne napadlo, že si matně vzpomínám, když jsem QT nainstaloval poprvé, byl v takové "ořezané" verzi. Jak jsem se plně zaregistroval (stále používám free verzi, registrace se mám pocit vztahuje i na IP adresu...), měl jsem náhle více možností s nastavováním. Ale nerad bych vám kecal, je možné, že jsem si před registrací něčeho nevšiml :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...