Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

to 911: jsem u GHCO, snazim se to vyresit, psal jsem na technicke oddeleni jak GHCO,tak i Medved QT :), uvidim co z toho vyleze. jo, pro me IB + Sierra,nebo Medved Qt byla minuly rok jasna volba,ale nedisponoval jsem v te dobe dostacnym kapitalem, ted je to podobne, protoze zatim me uspech v obchodovani nepotkal, ale do budoucna tohle reseni mam pripraveno..dekuji za radu :)

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobré je si uvědomit, že se nemusí lišit data jen od různých poskytovatelů, ale i data od jednoho a toho samého brokera. A to především na alternativních TF při backfillování. Jsme ve vlákně Medved QT, tak uvedu příklad spojení Medveda + IB. V příloze je rozdíl mezi backfillem a realtime u ER2 na Range candlestick (1 point). Je jasné, že pokud vytvářím strategii na datech, které si večer stáhnu, tak při přechodu do reálu je úspěšnost je pryč! Vše kontrolovat, vše si ověřovat a mít oči otevřené. That's the clue :) -aspoň myslím :) Jarda101

3377

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, mel jsem nejakou dobu data ze dvou zdroju najednou.. na jedne strane Global Futures a Strategy Runner, na druhe
strane byly data z dema Genesis platinum a sem tam jsem mensi uskoky videl, not very funny, zvlast v pripade korekce,kdy se cena pohybuje tesne u SL. Nejednou se mi stal pripad, ze by SL byl zasazen pouze v jednom chart.softwaru ..
Jeste k memu problemu ohledne dat do Medveda QT, takze Global futures nejsou podporovana,mam utrum.
Dnes mam vubec nejak smulu, net mi uz druhy den nejede,takze mam velky abstak a v praci na trading neni klidek.
Jdu se trochu odreagovat, letim nakoupit matros na vikendovou prestavbu akvarka :).

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj " medvedi", už celý týden mi po spuštění TWS a MQT nevykresluje graf svíce na začátku obchodního dne.Dnes např. mi chybí v čase od 15:03 do 16:03.Po hodině se mi část dokreslí a později pak vše.Neví někdo čím by to mohlo být?
Občas se mi na obrazovce objeví "My track Login Error: Cannot connect to my tract serverr: -6.Při pokusu o Refresch to hlásí Ma track-problem sending Transaktion.Quote Tracker had problem sending the transaction.
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mozete mi niekto poradit ako dostat WCCI do Medveda? Bol som dost dlho mimo tradingu, takze sa do toho znovu musim dostat a uz si skoro nic nepamätam. Pozeral som na QT fore barcharts ale tie uz su dost stare a vsimol som si ze v medvedovi pribudli dake Woodiho indikatory, tak by som len potereboval vediet co a ako nahodit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SonnY: návod na původní nastavení Woodieho do Medveda je ve Wiki. Teď už jde vložit WCCI přímo, stejně jako třeba EMA. Podle mého je ale funkčnost druhé varianty chybná (nebo aspoň omezená), více o cca 6 stránek zpět. Takže radím postupovat podle Wiki.

Nicméně je jedno jakou variantu woodieho si nahrajete do medveda, důležité je neměnit ji a naučit se ji obchodovat...

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, v prilozenom subore je zozipovane najnovsie nastavenie WCCI na Medveda. Iba vezmite obsah a nakopirujte do hlavneho adresara Medveda a potom by to uz malo ist. Keby nieco tak sa kludne spytajte. Original to vytvoril Pez z Woodiescciclubu a toto su moje graficke nastavenia. Neskor este prilozim aj popis k jednotlivym indikatorom. Sidney __________________________________________________________________ "Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless." - Lao Tzu

3484

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...