Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

Co znamena podle potreb?
Mne to ted ukazuje treba: YMU6 ve 21:35 O: 11398.23 (???), H:11399, L: 11395, C:11395.26 (???)
Mam to nejak zaokrouhlovat? :S

Pak mi nejak nehrajou data... Mam otevreno Medveda s datama cca o 10 minut pozadu a to mi hraje s datama od Harpoonu, ale IB demo ucet mi ukazuje ted na YM - ECBOT - SEP06 hodnotu: 11508... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

maty,

ano, demo ucet je samozrejme zdarma, stejne jako u kterehokoliv jineho brokera:

www.interactivebrokers.com/en/software/demoStandalone.php

Prosim, zkuste se naucit pouzivat vyhledavani v diskusi a pracovat s Googlem. Porad a neustale se ptate na elementarni veci, ktere byly v diskusi jiz 100x zodpovezeny a detailne popsany a jsou navic dohledatelne behem 3 sekund pres Google.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, rád bych se zeptal, jak se v Medvedovi zobrazí graf ER2? Mám zpožděná data od Prophet.net a testuji si na nich W-CCI. V pohodě se mi zobrazují YM0609, YM0612, ES0609 a ES0612. Pro ER2 jsem zkusil ER20609, ER20612, ER0609 i ER0612, nic z toho ale data nezobrazilo. Jaký symbol mám tedy zadat?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Potrebujem surne poradit s Medvedom:
Neviem ako nastavit burzove hodiny..teda pri backfill mi nahraje data aj mimo burzovych hodin a to mi nasledne deformuje vypocet CCI a ostatnych indikatorov. Neviete mi niekto poradit, kde sa to v medvedovi nastavuje, aby backfillol iba data od 9:30 do 16:01 Chicagskeho casu?
Vopred velmi pekne dakujem
Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...