Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to herman a Jarda101

Díky za odpovědi.
Překopíroval jsem si do hlavního adresáře ty soubory, co my poslal Jarda101 a vypadá to, že už to je v pořádku :D (tu).
Akorát mě ještě zajímá, jak dostanu do grafu ty komodity, které doporučuje Woodie, tedy ER2, YM a NQ?
Zajímá mě jen postup, čistě technicky.
Ještě jednou velké díky a přeji Vám hodně úspěchů v obchodování :D (tu)!!!
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to herman: mě jde o o změnu přesnosti, resp. citlivosti těch indikátorů. Uvedu jeden velký případ a to u woodieho SW, kde zelený a žlutý je trend a červený netrend stejně jako jakákoliv jiná barva. Dávám sem obrázek včerejšího obchodování s mým původním nastavením WCCI společně s novou verzí SW (0.01) a chopu (0.1) na ER2. Rozdíly jsem označil žlutou elipsou. Podívej se, že nový SW (označený č. 1) říká něco ve smyslu "po dlouhém červeném období se začíná něco dít, trenduje to, sem tam to ztratí sílu, ale všeobecně nastává lepší období než bylo". Kdežto můj původní SW (značený č.2) říká "drž se zpátky, hraje to všema barvama, je to chop". Dokonce ve 21:05 se nový SW rozsvítí zeleně a dá jasný signál ke vstupu. Samozřejmě když mám zapnuté ceny, tak vidím, že nemá vůbec smysl něco dělat a moje WCCI mi to potvrdí taky. A konkrétně WCCI se vyznačuje možností obchodovat bez cen, takže by to byla ztráta. CZI je jakž takž stejné, ale SW prostě nehraje. :(

2374

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale problém může být v tom, že jako Current timeframe máš třeba nastaven CME Globex a ten editovat nejde, tlačítka jsou pak šedá. Zkus po kliknutí na žlutou ikonku hodin změnit v panelu nabídek CME Globex na např. předvolbu 8:20 - 16:00 a tu pak můžeš upravit přes Edit timeframes.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem nový v této diskuzi a potřeboval bych poradit s jednou věcí.Již delší delší dobu používám Medved QT k tréninku a myslím,že je to velice dobrý program.Chtěl bych Medved QT používat pro ID obchodování,ale řeším otázku odkud reálná(živá) data.Chci obchodovat přes platformu(ale ne IB)a Medved QTpoužívat k analýze obchodů.Potřebuji tedy pouze reál-data do Medved QT.Mám tedy stejnou otázku jako "milano"na "jardu101" ohledně IB,nebo jestli používá někdo reál-data od jinud. Medved QT nabízí spoustu adres,ale nemám s nikým zkušenost.
Díky DARYL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to milano:

účet jsem si zřídil jediným možným způsobem a to je vyplněním dotazníku (s pomocí tommesa-zdejší administrátor:)) na stránkách IB a poslal tam pár tisíc USD. Od začátku jsem chtěl obchodovat živě, tak když mi vypršely trial verze různých demo programů tak jsem se pustil do objevování Medveda a pak přešel na něm přešel na live. Teď již s Medvedem obchoduji fulltime.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...