Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO>herman

Vdak moc za tvoju radu, dokonca sa mi podarilo najst naprogramovane WCCI v paintbare, ktore som tam vlozil a nahodil do medveda a slapalo to v plnej krase. Len ten program sa mi nepaci a je velmi komplikovany/aspon zatial/.

Mam este 2 otazky :

1. da sa v TNT zobrazovat WCCI ako v siere ak ano poradimi niekto?

2. Este sa xcem opytat ci nato aby som skusal WCCI v Siere musim ju mat zakupenu naostro, alebo je mozne pouzivat Sieru ako demo a byt pripojeny z dema uctu na Sieru. Dik moc

:)Nice trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

pekny den, skusal som si do medveda zadat woodieho ako je v navode, podarilo sa.. aj som sa vyznal v tom trosku.. akurat co je tam chyba je: ze trend sa potvrdi po 6 stlpcoch nadpod ZL.. ale nahodou ked pri korekcii pojde CCI smerom short, pojde CCI pod ZL, a potom sa zacina medved pocitat od zaciatku.. viete mi pomoct, tak aby sa to nedialo..??? na obrazku je potvrdenie 6 tich stlpcov ked su gulicky na ZL obkolesene bielzm kruzkom.. ale ako mozme vidiet po prekroceni ZL pod, a nasledne spat, sa pocitan oe znova zacina... Dakujem, Zero999

2781

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda nekdo obchodujete na platformě MB Trading spolu s Medvedem. Pokud ano, pak zda lze zadat v MBT současně příkaz na profit target (např. přes příkaz Limit) a zároveň příkaz pro StopLoss. Bohužel mám pocit, že lze jen jedno nebo druhé, což je pro swingové obchodování nedostačující. Ale pokud máte někdo jinou zkušenost a hlavně víte, jak na to :) , budu ráda za Vaši odpověď.

Zatím moc děkuji a přeji hodně zdaru !
Hedvika

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...