Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem si to taky zkusil. Stáhnul jsem QuoteTracker z hlavní stránky toho webu, pak jsem se zaregistroval for FREE na prophet.com pak jsem spustil QT ve svym PC a vůbec nevim co s tím dál dělat, na tyhle soft věci moc nejsem. Když otevřu QT, tak se mi tam zobrazí Defaultní portfolio s akciema DELL, Microsoft atd... Vůbec nevim jak do toho dostat ES nebo ER2 a jak to tam nastavit, aby to tahalo data z prophet :-( Mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miroslav:
v prvomrade musis, ked si otvoris QT si klikni na zdroj a najdi tam prophet(optimalized for QT), na hlavnom paneli si klikni na view a uplne dole vyhladaj cesky aby si mal cestinu...potom klikni na menu>zdroje dat/proxy...
na p[aneli kurs, vyhladaj prophet(opti...)... na user name a pasword pouzi login s propeht a daj ulozit..
potom daj panel INDEXY, najsi tiez prophet.dalej chod na panel backfill a hist.backfill a vyhladak na obidvoch propeht.. to by malo byt zakadne nastavenioe... daj ok...
dalejna hlavnom panlei klikni na portfolio, a editace... na vsetky MFST... daj vymaz.. klikni potom na prve okienko a zadaj tam er0703- eminirussel marcovi...YM0703 je mini dowjones.. dufam ze to pochopis... keby nieco staci bapisat...:)
Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to jarda 101:
Ahoj Jardo,v tomto vlkně jsi psal,že mš založen účet u IB a používáš tím pádem živá data.Účet si nyní zakládám a chci je využívat taky v MQT.Nemohl bych se na Tebe obrátit na možnost konzultace propojení mezi IB,MQT a TSIM+ pomocí SKYP jestli ho využíváš.Moc by mi to pomohlo, Milan.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problem nie je v QT ale v prophet.net (predpokladam ze odtial tahas data), zrejme maju nejake problemy. Tiez som bol vcera sokovany ked zhruba od 15:30 do 21:30 sa nevykreslil ani bar. Pozrel som grafy e-mini priamo na prophet.net a vsetky mali rovnaky problem. Dufam ze tu chybu co najskor odstrania a taktiez dufam ze to nebude nejake nove omedzenie pre "free" uzivatelov, lebo ten cas sa mi zda az prilis "presny" :(

Vela uspechov prajem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jarda 101:
Jardo, děkuji pohraju si s tím,dnes mi už grafy taky fungují asi měli včera nějakou výluku.Zatím používám data od Prophet.net tak asi u nich bylA nějaká odmlka.Přitom jak jsem to všelijak zkoušel se mi změnila časová osa.Původně se mi tam vytvářely grafy i v denních hodinách , kdy se ještě neobchodovalo. Nyní grafy začínají v 15.30 a končí 21.57 a hned další den zase navazuje svíce v čase 15.30hod. Nevíš kde jsem to překopal?
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Myslel jsem si že nastavím propojení mezi MQT a IB pouze podle linku www.quotetracker.com/help/ib.shtml
Nastavení v TWS jde provést podle návodu.Pokud se týká ale propojení dat mezi IB a MQT – nastavení Zdroje dat v MQT se mi nedaří. V hlavním panelu v menu File>SelectQuoteSource nabídka pro zdroj dat není uveden Interactive Brokers.V Menu, v záložce DataSource> Quotes a okně Site ale nabídka Interactive Brokers je uvedena.Přesto, ať to zkouším jakkoliv do Zdroje dat zadat Interactive Brokers se mi nedaří.Nedovede mi někdo poradit kde dělám chybu?
Milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych někoho kdo používá živá data od IB poprosit , zda by mi neporadil.
Připojení mezi IB a Medved jsem provedl podle www.quotetracker.com/help/ib.shtml , asi je to v pořádku,protože
při kliknutí na Accout Info se mi objeví částka ,kterou jsem účet fundoval.V panelu kde je Start/Stop a za tím Bwdth svítí pořád jen 0 , ať přepínám Start nebo Stop. Na černém pružku dole pod tím jezdí zelená značka doleva a doprava ale Bwdth se nemění.Přitom všude kde je výběr zdroje dat mám nastaven Interactive Brokers.Asi je někde chyba v backfill,ale i tam mám nastaven IB.Opravdu už nevím čím by to mohlo být.
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych uzivatelov MQT

Tak ako mnohi z vas sa uz urcite docitali na tychto strankach ze lacne data prip. data zadarmo nepatria medzi velmi spolahlive, tak aj ja som si toho plne vedomy. Momentalne pouzivam kombinaciu MQT + prophet.net, ktoru mam nainstalovanu a rovnako nakonfigurovanu na dvoch PC (v praci, doma). Dokonca aj indikatory WCCI mam nastavene rovnako na oboch (pochopitelne). Napriek tomu vsetkemu miestami dostavam rozlicne udaje. Napr. v praci mi indikuje jednoznacny vstup na zaklade mojich (prisposobenych) podmienok ZLR a velkosti volume. Ked pridem domov a chcem si zaznacit dany vstup do dennika s pocudovanim zistujem ze ZLR ma celkom iny tvar (co sa tyka hodnot cci na jednotlivych baroch), ktory ani z daleka nevyhovuje mojim podmienkam. O velkosti volume ani nehovorim (to je kapitola sama o sebe). Na pocudovanie vsak ceny sedia aj so spolahlivejsich zdrojov.

Z toho vsetkeho mi vyplyva, ze MQT+prophet.net data je dobre len ako odrazovy mostik pre zacinajucich. Urcite by som ho nebral ako referenciu pre vysledky z papertradingu (wcci).
Na druhej strane MQT poskytuje jedinecnu moznost sledovat "live" vyvoj ceny (nevadi ze s oneskorenim) zacinajucim traderom zadarmo, co je jeho velkou vyodou.

S pozdravom Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to milano: podle mě je hlavní: 1) mít nastavené "Interactive Brokers (Customers Only)" jen v "site" kolonce. viz. 1 2) žádné account info nastavené nemám, tj. určitě není potřeba. viz. 2 3) zkontrolovat správnost symbolů. viz. 3 4) to že se data zobrazují v 15:30 a končí v cca 22:00 znamená, že máš v grafu nastavené zobrazování dat jen v trading hours (mám to také tak). Pokud to chcete změnit, tak klikněte na žluté hodiny a pak na první řádek a na always Show. viz 4 ...nečtu toto vlákno často (nic se tu normálně neděje), tak sorry za to zpoždění. Hodně štěstí Jarda101

3217

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Doggy :

Nevím, proč máš různá data a údaje od různých poskytovatelů, ale mně osobně data od prophet. net v Medvědovi sedí perfektně. Na to, že jsou zadarmo, klobouk dolů před firmou, klidně bych jim i za to nějaký groš či zlaták poslal, protože jsou to nadprůměrné služby zadara. Takže jedině samá chvála a to jak na Medvěda , tak i na prophet.net.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...