Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

to daryl:

podívej se na hlavní stránku Medveda ( www.quotetracker.com/index_nn.asp ) a hned po levé straně jsou vypsáni brokeři, kteří se s Medvedem používají. Pokud máš nějakého svého brokera, který tam není napsaný, tak bych určitě směřoval email přímo na support medveda, popř. prohledal Medvedáckou diskuzi a ptal se tam.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to milano:

se zadáváním příkazů (ať reálných, nebo demo) přímo v medvedovi ti moc neporadím, protože já ho používám pouze jako charting program, tedy jen pro zobrazování grafů. Jde to, ale já zadávám příkazy jen přes Tsim+, tedy další program, který se napojuje na základní platformou IB. Právě v tomhle programu (Tsim+) se můžeš přepnout do "simulace" a obchodovat se živými daty, ale jenom paper, tedy aniž by sis vycucal účet. Skvělé je, že když tě to "přestane bavit" tak stačí se přepnout jediným klikem do live a jedeš live. Nevím proč se ti nelíbí IB, ale zatím lepší řešení neznám, tedy nevnucuji, ale doporučuji :) ...teď se dívám, že začínám tykat, tak případně sorry :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jardo nevíš jak je to s označením jednotlivých symbolů u minikontraktů.Na stránkách CBOT jsou označeny velkým písmenem Y a pak dle kontraktu.Zadám - li to do TSim tak to hodnoty nenačte. Změním-li "Y" za "Z" pak to jde.V programu MTQ to ale s "Y" funguje.No a v TWS to u zlata taky funguje ,ale zlato má pokaždé jiné hodnoty.No jsem z toho volajaký zmetený.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pa100rek

V poslednej verzii MedvedQT su uz zahrnute Woodieho indikatory original,staci si ich nahodit.Nie je tam LSMA a tu treba vlozit cez paintbar,popis je niekde vo Wiki.
Ja mam v poslednej dobe s Medvedom problem,kazdy druhy den mi zamrzne,neda sa s nim pohnut a musim ho komplet preinstalovat.Stava sa to este niekomu,pripadne netusi niekto,v com moze byt problem?

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
chcel bby som sa opytat, stiahol si medveda a pisalo sa vo viky ze na propeht.net sa musim zaregistrovat, je zdarma, a potom budem dostavat, data zdarma, ale ako som kukal tak na prophet je to zdarma ale iba na 7 dni, tak teraz neviem, ako to mam zariadit aby som zatial nic neplatil... viete mi nietko pomoct??? alebo som to len ja zle pochopil???

dik za skoru odpoved

Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...