Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to sidney:

nastavuje se to přímo v zobrazeném grafu a medved si to už zapamatuje navždy (resp. do doby než to budete chtít změnit). Je to ikonka se žlutýma hodinama (set timeframes). Když na to kliknete, tak tam máte již přednastavené určité hodnoty, stačí si jen vybrat nebo vytvořit vlastní rozmezí. Já mám nastaveno 8:30-16:00 a zobrazuje mi to 15:30-22:00 našeho času. S pozdravem,

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to herman:

mám také free verzi. Když máte zobrazený graf, tak je tam taková vyjížděcí lišta, kde jsou ty ikony. Co si nastavím to se mi zobrazí i příště, např. tyto věci: barvy čar, timeframe (i s "never pre/after market"), úpravy grafů, velikost grafů, umístění okna na obrazovce, zkrátka vše...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to herman: už jsem pochopil co je to "sede" :) Šedé prvky tam nemám žádné, resp. šedé mohou být pouze první čtyři, tj. úprava velikosti grafu vzhledem k oknu v kterém jsou zobrazeny. Ty hodiny by rozhodně šedé být neměli. Pokud ano, tak napište k tomu více, třeba se dopátráme. Já mám free verzi se živými daty od IB, ale problém by neměl být s jakýmikoliv daty od kohokoliv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to herman: tak je pravda, že kdyby měl člověk řešit vše co nepotřebuje, tak by mu z toho praskla hlava :)

(já obchoduji v medvedovi WCCI a mám tam dokopírované WCCI soubory, které jsou ve Wiki, takže to zobrazení od 15:30-22:00 potřebuji jak sůl. To dohrání souborů je jediná odlišnost, která mezi námi může být, jinak je to záhada)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to All

Prosím, mohli byste mi někdo poradit, jak mám do medvěda dostat Woodies CCI? Mám data od Prophet.com a vůbec nevím, jak tam nastavit komodity, které potřebuji. Chtěl bych nanečisto zkoušet ER2, YM a NQ. Dají se tam nastavit
jiné grafy než 1 minutové? Potřeboval bych prostě krok po kroku vysvětlit, jak mám dané věci nastavit.
Za případné rady Vám budu vděčný.
Díky.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marek53:

ve Wiki ( www.financnik.cz/wiki/medved_quote_tracker ) je stručný návod jak woodies CCI do medveda dostat. Nic na tom není. Teď je jenom problém, že Medveda koupila TD AMERITRADE, Inc., takže je support pro uživatele medveda momentálně nedostupný (ale prý bude za pár dní zpět). Z toho supportu (fóra) se stahovaly aktuální soubory, které se překopírovaly do medveda a ty jsou zrovna nedostupné. Takže jsem ti na mail poslal ty, které používám já.

Prophet.com nepoužívám. Tahám data od IB, kde si grafy zobrazím s jakoukoliv periodou (ale mělo by to být stejné i u Prophet.com). Symboly komodit jsou popsány i na 2. stránce v této diskuzi.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...