Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

to pajk:

trochu zle si to pochopil. Na dvoch PC sucasne pouzivam MQT+prophet.net rovnako nakonfigurovane na wcci no napriek tomu mam z casu na cas odchylky vo vykresleni CCI indikatoru. T.j. ze napr. o 16:00 mi doma ukaze CCI hodnotu 78 a v praci 65. Teda suma sumarum rovnako nakonfigurovany system zobrazuje dve rozne hodnoty v jeden okamih.
note: indikator CCI je taktiez rovnako nastaveny (h+l+c/3)

dost ma to matie pretoze v jednom pripade zvacsa dostanem indikovany vstup do pozicie a v druhom pripade nic, otazka je kde je chyba? prophet? MQT? No a skus si pisat dennik :) ked mas na vyber z dvoch variant :) Riesenim by mohlo byt riadit sa len podla jedneho, to je pravda, ale taketo vysledky uz vzbudzuju pocit nedvovery.

"Trejdu" zdar

Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Jarda 101:
Bylo to v těch symbolech, já tam měl nastaveno pro např. minirussel ERUO703 a při používání dat od Prophet.net
mi to pracovalo dobře.Všechny symboly s "GLOBEX" mi běží v pohodě,ale u "ECBOT" píše ,že jsou nedostatečná data.Tím už se snad prokoušu na googlu.Jardo moc dík.
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milano: ahoj, skype nevedu (a na icq jsem tak 2hod/týden). Jsem zjistil, že čím míň věcí mě rozptyluje, tím se lépe obchoduje. Jinak pokud zavítáš na kurz finančníka (pokud už jsi tam nebyl), tak dostaneš vstup do diskuze "Diskuze absolventů úvodního kurzu YM a ES" a tam se probírají hromady a hromady zajímavých věcí.

V případě symbolů ECBOT nic googlovat nemusíš, stačí se podívat do wiki a tam je odkaz na symboly (u symbolů ECBOT jsou důležité ty mezery mezi rokem, měsícem a označením komodity (YM,ZG atd)). To je vše.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
neviete mi niekto poradit, ako spravit to, aby mi ukazovalo hodnotu mojho indikatora ( Woodie's CCI ) na grafe vpravo ako ukazuje sucasnu hodnotu s tym,ze by bola farebne odlisena a v inom "ramceku"? Momentalne pouzivam studiu, stiahnutu z woodieho fora a je super, len tato jedna vec mi velmi chyba.
Vopred velmi pekne dakujem za odpoved.
Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Diky za bleskovou odpověď. Přesně tento symbol jsem zkoušel, ale medvěd hlásí "Chyby při hledání". Do portfolia zadávám standardně přes "Edit portfolios" a potom dám "Vlož" a dále vyhladat přes lupu.
SW se mi pro papertrading líbí, ale chtěl bych testovat na trhu, který chci zároveň v budoucnu naostro obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mně se medved zalíbil dost, protože má pro mě jako pro úplnýho začátečníka hromadu možností bez nutnosti cokoliv programovat. Jenom nevím jak ho potom použít naostro, tj. co k němu ještě budu potřebovat až budu mít brokera. Potom mě štve, jak jsem napsal, to dotažení e-mini trhů.....
Chtěl medvěda víc využít, ale nikde jsem nenašel žádný návod nebo stručný manuál v čj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...