Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

TomasN
v tomhle bych dal za pravdu tomnesovi, kdyz si procitas forum a chodis na setkani,kurzy, tak potkas spousty lidi kteri jsou zapaleni do tradingu a mysli to vazne. tech lidi je dost. a vsichni zacinali od piky a dnes vydelavaji. nemyslim si ze by si dali praci s tim to tahat nekde pres P2P. jsou nauceni za informace si zaplatit. rekneme ze k financnik.cz pristupuji jako k takove "almamater" a i kdyz uz vydelavaji penize, tak sem stale pisi, odpovidaji zacatecnikum i kdyz nemusi. osobne si myslim ze ten experiment dopadne dobre. tak se nechme prekvapit jestli bude jeste dalsi ebook

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobne bych se nebal. Financnik ma velikou ctenarskou zakladnu a je nanejvys pravdepodobne, ze se najde skutecne dost tech, kterym nebude cinit nejmensi problem 250 Kc "obetovat". Jakakoliv ochrana nema smysl, protoze skutecne jen obtezuje uzivatele - viz ebook k tradingu s IB (ochrana mne obtezovala, tak jsem ji behem cca 5 sekund bez problemu odstranil - ciste pro svoji potrebu - totez dokaze i kazdy, kdo bude mit v umyslu nejaky ebook ukrast a sirit; slusny uzivatel bez hlubsich znalosti IT bude jen zbytecne zdrzovan).

Jsem presvedcen, ze je na financniku dost lidi, kteri si za kvalitni informace zaplati, zvlaste pak, kdyz jde o ebook, ktery nestoji 1500 Kc, dokonce ani 1000, ani 800, ani 600 a dokonce ani 500 nebo 400, ale jen 250 Kc. ;-))) (chybi uz jen bonus "zcela zdarma" pri objednani do 15 minut od precteni ;-)) Uz ted se tesim na dalsi podobne projekty a pevne doufam, ze jich nebude malo. Drzim palce.

BTW jen informativne - na Internetu se _neda_ nikde stahnout (nebo o tom nevim) kniha "Tradingem k bohatstvi". Neautorizovany preklad, ktery se da stahnout, nema s nasi knihou nic spolecneho a je absolutne priserny a misty naprosto chybny (staci porovnat).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomasN,

pak byste si neměl nechávat pro sebe jméno toho člověka. Dopouští se totiž pravděpodobně trestního činu a je třeba takovéto kroky řešit přes patřičné orgány. Je skutečně smutné, že se takové věci dějí. Člověk, který něco takového dělá je v mých očích veliký chudák a jedno takovému mohu garantovat - nikdy neuspěje s podobným myšlením v tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím se připojit se slovy díků autorům za dobrý počin. Ebook je objednán, příkaz k platbě odeslán. Nicméně, ikdyž je internet můj chleba a jsem spíše propagátorem technologických novinek, musím říct jeden postesk na adresu formy. Mám totiž daleko raději klasické knihy, nejlépe s pevnou vazbou (ano, až tak jsem konzervativní) a raděj si připlatím za takovouto formu. Nerad čtu knihy v PDA nebo monitoru, takže stejně si ji vytisknu, ale už to nebude ono. Totéž platí o měkké vazbě Elderova překladu, pevná by mu slušela daleko víc a o moc dráž by to nepřišlo (vím o čem mluvím)..
Nechci ale jen kverulovat, chci hlavně poděkovat a říct, že si MOC vážím Vaší práce.
Děkuji Vám!!!

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...