Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

Ja si nechal ebook vytisknout v xeroxu 4 stranky na 1 list, coz je podle pro workbook akorat. Tisk me stal 112 korun, takze komplet je to za 362 korun a to si myslim je bombovni cena.

Prectenou mam zatim pulku a uz ted je me mysleni na uplne jine urovni. Rozhodne se vyplati, koupit a cist a cist a porad cist dokola, dokud clovek neprijme hlavni myslenky za sve.

Jednim slovem BOMBA. Diky panove.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Přeji dobrý večer,
ebook je kvalitní, ale jak sám autor píše a na mnoha místech doporučuje si přečíst knihy od Marka Douglase. Jinak pro mne to zase až taková revoluce nebyla, když čtu diskuze na finančníkovi např. ve fóru můj první obchod www.financnik.cz/forum/read.php?2,1744 tak lze spousty věcí vidět už tam příspěvky jsou opravdu ze života tradera:) nebo články o psychologii. Výborné je, že tato kniha je koncipována pro začínající tradery. Na knihy od Marka Douglase se těším, ale nevím, jelikož zatím nemám zkušenosti takříkajíc naostro zda my knihy dají tolik, pokud jsem na vlastní kůži nepocítil jaké jsou to pro začátečníka velké emoce. Jak zde na fóru mnoho lidí psalo, že si o tom může člověk 10x přečíst, ale dokud nezažije, tak to nikdy nepochopí..
s pozdravem M.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan Napsal:
-------------------------------------------------------
> Musím se připojit se slovy díků autorům za dobrý
> počin. Ebook je objednán, příkaz k platbě odeslán.
> Nicméně, ikdyž je internet můj chleba a jsem spíše
> propagátorem technologických novinek, musím říct
> jeden postesk na adresu formy. Mám totiž daleko
> raději klasické knihy, nejlépe s pevnou vazbou
> (ano, až tak jsem konzervativní) a raděj si
> připlatím za takovouto formu. Nerad čtu knihy v
> PDA nebo monitoru, takže stejně si ji vytisknu,
> ale už to nebude ono. Totéž platí o měkké vazbě
> Elderova překladu, pevná by mu slušela daleko víc
> a o moc dráž by to nepřišlo (vím o čem mluvím)..
> Nechci ale jen kverulovat, chci hlavně poděkovat a
> říct, že si MOC vážím Vaší práce.
> Děkuji Vám!!!
>
> Radovan


Souhlas v knihovně mám oba originály v angličtině , přišly krásně zabalené v krabici vystlané do měka , takže ten český překlad který mi přišel v šedém papíře který se cestou potrhal natolik že ho na poště museli obalit igelitovou fólii aby věděli k čemu ten obal patří. Takže ve skutečnosti ten český překlad vedle nich vypadá jak chudý příbuzný. Jo Impossible není Amazon, ale věřím že s postupem času morálka českých firem bude na stejné úrovni jako v zahraničí. Ovšem to nic nemění na obsahu knihy, ale zamrzí to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den všem,

chci přispět k diskuzi ke knize a kihám obecně.

"Kompletní průvodce psychologie obchodování" mne velice potesila. I kdyz jsem cetl obe knihy od M. Douglase a i mnoho dalsich, premyslel jsem, zda ma smysl si tuto knihu kupovat. Pak jsem se pristihl o cem to premyslim? 250,- CZK za knihu? Okamzite jsem objednal. Nejsou lepe investovane penize nez do dobre knihy.

Myslim, ze dobra kniha dokaze tema podat a vysvetlit srozumitelnym jazykem.
Akademickych knih, kde si autor masiruje ego pouzivanim co nejvice neznamych vyrazu, existuje spousta a nemaji prilis vysokou hodnotu. "Kompletní průvodce psychologie obchodování" je srozumitelna, jsou zminovany prakticke priklady a i kdyz autor pise o necem, co treba znam, pouziva jiny uhel pohledu, jine priklady, jina slova a dokazu pak tento problem videt z sirsiho hlediska a proto vic do hloubky.

Ke kniham obecne. Drive jsem veril, ze staci jedna, dve, ale zato vynikajici knihy a bude vedet vse co potrebuji. Ted uz tak kratkozraky nejsem. Cim vice knih clovek precte, tim vice mu prectene knihy davaji. A kdyz je kniha dobra, ctu ji nekolikrat, protoze vim, ze pri kazdem cteni mi muze neco uniknout, a ceho si vsimnu az pri druhem, tretim cteni.

"Kompletní průvodce psychologie obchodování" je velmi dobra.

Přijemny den,
Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jsem velmi rád, že se ebooka líbí. Strávili jsme na ní s Johnem a Petrem mnoho času, takže nás vždy potěší, že se úsilí na výsledku projevilo :-) Pokud by chtěl někdo z vás naspat recenzi ebooky na finančníka, pak prosím zkuste poslat na tomas@financnik.cz. Recenzovat knihu sami sobě nemůžeme :-), ale určitě by nějaká ojektivní přišla vhod. Případně v rámci jednoho článku zveřejníme i více recenzí, aby bylo více názorů. Díky, T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých milovníkov tradingu. Ako všetkých aj mňa teší ebook, ktorý nám "darovali" Peter s Tomášom. Keď som si o tejto knihe prečítal hneď som si ju objednal. Bohužiaľ ešte stále nedošla na môj mail aj keď prevod z mojej banky zo Slovenska išiel už v pondelok (určite je to prevodom peňazí do zahraničia). Chcem Vám len poďakovať za možnosť, ktorú nám dávate tým, že sa o svoje myšlienky aj touto formou delíte s ostatnými. Aj pri mojej trpezlivosti sa neviem dočkať kedy sa do nej "pustím".

Veľa príjemných ziskových chvíľ v tradingu praje Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Tomase a Petra,

knizku jsem za dve odpoledne prelouskal a jsem velmi spokojeny. Je to takovy ucesany souhrn myslenek, ktere jsou na financniku napsane poruznu a mezi radky - ve clancich, ve forech.

Napad s elektronickou distribuci je imho vyborny. Jedine, co mi opravdu trhalo oci jsou silene gramaticke hrubky. Neuvazujete o korekture a pripadnem opetovnem rozeslani kupujicim? Z licencniho hlediska nic neriskujete.

Mohu se zeptat, jak se el.distribuce osvedcila vam a jestli i nadale uvazujete o teto forme publikovani?

S pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych na tomto místě rozpoutat diskuzi na téma psychologie obchodování. Zatím se zde mluví "pouze" o knize(kniha je opravdu výborná).
Zajímá mě, kdo a jak zvládá své emoce, jak přišel na svoje bloky a jak se jich snaží zbavit. Já bych rád začal. V minulosti jsem se setkal s metodou OneBrain. Díky této metodě se dají uvedené bloky spolehlivě nalézt a následně na ně člověk může začít působit. Je přímo určená(pokud je mi známo) a vyhledávání bloků a jejich likvidaci. Pokud by měl někdo zájem, mohu i doporučit konkrétní osobu. Bohužel nemohu s ničím jiným srovnat, protože tato oblast mi byla doposud cizí. Podělte se se svými zkušenostmi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musim se taky pridat k pochvale. Rekl bych, ze to bylo nejlepe investovanych 250kc za posledni dobu :-). Zatim jsem asi v 1/3 knihy a z vlastni zkusenosti musim rict, ze kdyz mi nekdy pred 2 mesici konecne doslo, "jak" myslet pri tradingu v pravdepodobnostech a oprostil jsem se od hadani, co trh udela a kam pujde, tak to byl obrovsky posun v pred. Do te doby jsem nescetnekrat cetl, ze ztraty jsou prirozene, ale neco tam hlubo uvnitr te sede kury mozkove to porad nechtelo akceptovat a vymyslelo mozne i nemozne, jak se zbavit ztratovych obchodu. Stale jsem hledal nejakou zazracnou kombinaci indikatoru, ktera by jen vydelavala a prozival prisernou frustraci z toho, ze nic, co jsem vyzkousel nefungovalo.

V momente kdy jsem se s tim vyrovnal, tak uz nebyl problem sestavit si jednoduchou strategii z veci, ktere jsem se docetl na Financnikovi a po nekolikatydennim backtestu a doladovani uz ji mesic papertraduju. A je to opravdu skvely pocit, kdyz vidim, ze i ten mesic odpovida statistice z backtestu, coz mi dal dodava duveru v muj system a v trading vubec.

Takze velke diky za skvelou knihu a taky tenhle skvely web.

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...