Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Vážení,

rovněž si myslím, že se zde zbytečně diskutuje v teoretické rovině. Celá záležitost teprve startuje a na zkušenosti s poctivostí nás, kteří jsme si ebook objednali (od nikoho jiného se první nelegální verze do oběhu nedostane) je třeba počkat. To jenom mimochodem.

Teď to hlavní: chci poděkovat autorům za nápad, realizaci a rychlé jednání! Dnes jsem objednal, zaplatil a před dvaceti minutami dostal mail s ebookem v příloze:-) Jdu na to...

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Určitě to bude dobré počtení, těším se na to stejně jako na ''Tradingem k bohatství''.... jen nechápu, že Elderovu knihu chce v ČR někdo nelegálně množit, asi společenské nátlaky, které nedovolují kupovat nic, co lze z internetu stáhnout zdrama. Když si lidi stahujou z netu nelegálně filmy a hry tak se tomu nedivim, ale jestliže se trader nebo budoucí trader snaží ušetřit pár korun na svém sebevzdělání, tak co to může být za tradera? Spíš se bojím, aby ebook nešířil po netu někdo, komu se nehodí do krámu, aby se zde prodávaly tyto věci a ještě tak levně. Už se na to čtení těším

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uz jsem ji prelouskl. Po prvnim precteni jsem nadsen. Nebal bych se ebook nazvat workbook. Je to rozhodne kniha, ktera si zaslouzi byt v knihovne. Dava spoustu uzitecnych podnetu a navodu jak na sobe pracovat. Uz pri prvnich par vetach "Jak vydelat milion?" jsem ji dal za pravdu a dobry pocit z knihy pretrval az do konce. Jen kvuli nekolika malo, ale zato do oci bijicich pravopisnych chyb, ktere nechapu jak unikly korekture davam [bold]9/10[/bold].
Dekuji autorum za vynikajici publikaci!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Četl jsem celou noc, zítra máme sraz v Plzni a všem veeeelmi doporučím.... Pro mně osobně jedna z nejzásadnějších knih, jaké jsem četl. Poučení (ze zatím přečtené cca poloviny) : Nehledat svatý grál, nepřítel dlí v té dutině mezi mezi ušima :)) Mimochodem: Dnes SL :) A žiju....
Tomáš a Petr: Díky moc, doufám, že slušní převáží a podobná dílka se budou objevovat v míře neztenčené i nadále.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...