Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

Už ji mám taky přečtenou (Petře, díky za náhradní distribuční kanál!) a jsem dost nadšený. Hned na první čtení jsem si v každé části našel věci, které mi určitě pomůžou, a to nejen v obchodování. Až si ji vytisknu, budu se k ní vracet snad každý den.

Vůbec mám jako nováček štěstí, že krátce po mém seznámení s Finančníkem vyšlo Obchodování na komoditních trzích, pak Tradingem k bohatství a teď tahle publikace, které se navzájem výborně doplňují a poskytují s vynikajícím zázemím komunity kolem Finančníka, ochotné kdykoli poradit, perfektní základ pro studium.

Jediná věc, která mi na Kompletním průvodci... vadila, je absence korektora. Těch chyb je tam na můj vkus příliš, občas mě to odvádělo od obsahu. A protože doufám, že tohle nebude poslední ebook, nabízím se, že příště si vezmu korekturu na starost. Čtvrt století jsem se živil jako novinář a zredigoval jsem mraky rukopisů, takže bych to snad zvládl uspokojivě. Aspoň bych mohl být ostatním užitečný, jako trader asi hned tak radit nebudu mít čím. A sám bych na tom neprodělal, přečetl bych si novinky v předstihu...

Jarozima

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

E-book jsem ještě nedočetl celý. Hned začátek mě inspiroval k otestování některých "jednoduchých" strategií... I když knihy o tradingu čtu řadu let v angličtině - psychologie v češtině mi udělala radost. Čte se přeci jenom snadněji v rodném jazyce. Cena je lidová. Svým obsahem je v češtině unikátní - o psychologii tradingu psaná tradery. Rozhodně doporučuji.

Mirek :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý večer,
knížku jsem si vytiskl a již ji mám přečtenou asi do poloviny.. Musím uznat že ebook je výborný nápad, nikdo nemusí řešit něco s nakladateli, náklady na tisk jsou nulové a počet koupených knih je vždy stejný jako počet nabízených (nepřípomíná Vám to něco). Sem tam gramatické přehmaty mi nevadí a moc se mi líbí ten pozitivní styl psaní, který je velmi motivující (v tomto případě je to to potřebné palivo pro můj hnací motor). Nevadí mi že některé věci se dočteme na finančníku v sériálu o psychologii, nebo v knihách od Eldera, čím více slýchám o stejné věci z různých stran tím více to bije do očí, že je to důležité. A také musím říci, že přeci jen čtení o psychologii v angličtině je podstatně těžší, než četba o technických indikátorech. Jdu se vrhnout do další kapitoly..
s pozdravem M.P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já nám všem tady na finančníku přeju to, ať se nenajdou žádní sobci, kteří by ebook o psychologii obchodování vypustili volně do internetu a nám tak zničili jedinečnou příležitost akcelerovat své vzdělání za pomoci nemalého know-how Petra a Tomáše.

Hlavně ať se žádný takový "vůl" neobjeví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

mam jednu technicku otazku. Kniha ma zaujala a chcel by som si ju objednat, najlepsie platbou na ucet. Ak ale budem posielat peniaze z mojej banky, tak sa to zbytocne predrazi. Preto skor ako si zadam objednavku, chcel by som vediet, do akej banky by isla platba resp. ci je mozne zaplatit to do CSOB (tam je to pre medzi CZ-SK pobockami bez poplatku).

Vdaka
Brano

ps: ak by to niekoho pobavilo, Tradingem k bohatstvi ma po zratani vsetkych nakladov vyslo na cca 1500 Sk. :) preto sa teraz snazim najst najlacnejsie riesenie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den, knihu objednal zaplatil a spracovavan, jen tak proletem je hodne kvalitni za maly peniz, ale myslim ze by mozna bylo lepsi priste jestli s tim nemate o moc vic prace to dat jako knihu normalni, jak pruvodce obchodovani, treba nevim na kolik by vas to vyslo vic, kdyby jste ju prodavali za 400 Kc tak by to lidi koupili, forma eboku se mi moc nelibi, stejne si ji vetsina tiskne,a stim je docela dost prace(zvlast mi co mame hoodne spatnou tiskarnu :o) ). jen to jen navrh, nevim jak ho prijmete vy nebo ostatni.ale i tak moc dekuji za informace v eboku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...