Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní průvodce psychologie obchodování


Libic

Doporučené příspěvky

Chtěl bych autorům také poděkovat za opravdu skvělé dílo. Během 2 dnů jsem e-book přečetl a ještě min. 2-3 jej přečtu, abych absorboval všechny myšlenky. Ale i to nebude určitě stačit.

Myslím, že za 250 Kč je to opravdu zadarmo, proto jsem při objednávání ani trochu neváhal.

S pozdravem Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 155
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj

napadlo mne jestli se nemůže nějak projevit v trzích mentalita různých národů když totiž vezmu mentalitu Američanů , Čechů, Rusů , a třeba Němců tak každý musí uznat že rozdílnost v myšlení tu existuje . A nebo je to tak že trhy jsou separační a každý se musí přizpůsobit trhu tak aby myslel jako ostatní bez rozdílu . Nebo jak to teda je můžou existovat i zde rozdíly v podobě třeba konzervativních a agresivních obchodníků ?atd. Já vím že moje otázka je zmatená ale řekl bych to takhle Američani jsou víc sebejistý a tak budou i troufalejší v trzích , Češi jsou víc ustrašení a tak budou do trhu vstupovat obezřetněji atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Euforos:
vim, ze Vam muj prispevek asi moc nepomuze, protoze od Douglase jsem jeste nedocetl ani jednu knihu [jednu mam rozectenu]. Jen chci napsat, ze kniha Kompletni pruvodce... je MUST READ material pro kazdeho, kdo se chce tradingu venovat podctive a je ve svych zacatcich. Celkove zpracovani knihy od Financniku je pro me osobne neprekonatelne. Kniha je cista, zcela jasna, polopate vysvetlena, dotazena do posledniho detailu. Znovu rikam, z meho pohledu se jedna o MUST READ material pro kazdeho, kdo chce dosahnout tradingem dobreho vysledku. Naprosto vazne.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V pátek v noci jsem si objednal ebook a hned z eBanky do eBanky i zaplatil. To by platba měla být připsaná na účet snad okamžitě. Dva pracovní dny jsou pryč, ebook nikde. A ani reakce na můj mail. Něco se děje? Jsou nějaké problémy? Původně jsem si myslel, že třeba jsou "finančníci" nemocní, ale když se dneska objevil na webu nový článek, tak tomu nerozumím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po zadání objednávky (v pátek v noci) mi přišlo:
[ital]
Od: info@financnik.cz
Předmět: Financnik.cz: Potvrzeni Vasi objednavky ebook
Datum: 24.11. 2006, 23:35 - před 7 dny
Dobrý den,

objednávkový systém právě obdržel Vaší objednávku elektronické publikace 'Kompletní průvodce psychologie obchodování'.

Prosíme uhraďte částku 250 Kč na náš bankovní účet a do 2 pracovních dnů po připsání Vaší platby Vám zašleme publikaci e-mailem.

Částku prosím uhraďte na základě této výzvy k platbě.

Dodavatel: Centrum finančního vzdělávání, s.r.o., Moulíkova 2238/1, 150 00 Praha 5, IČO: 27385531, DIČ: CZ27385531

Fakturovaná služba: ebook Kompletní průvodce psychologie obchodování (formát PDF)

Počet licencí: 1

Částka k úhradě: 250 Kč (vč. DPH)

Částku uhraďte na účet: 2198042001/2400

Variabilní symbol: 5014770

Konstantní symbol: 0308

POZOR! Budete-li posílat platbu prostřednictvím složenky, počítejte prosím cca 7 pracovních dnů na zpracování platby. [/ital]
----------------------------------------------------------------
A během cca 10-ti minut jsem ebook i zaplatil. A protože převod byl mezi eBankou a eBankou, tak by měl proběhnout skoro okamžitě. Tak tedy nevím, kde je chyba.
Krom toho, jsem 29.11. na info@financnik.cz poslal mail s dotazem, jestli se něco neděje. A bez reakce. Nerozumím tomu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...