Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Knihovna


MarekJanca

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 80
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý večer ;)

Po přečtění tohoto vlánka mám v hlavě zmatek, ted nevim jakou literaturu číst a od čeho se držet dál. Určitě si přečtu O válečném umění, Ekonomie od Roberta Franka a Bena Bernanke a Psychologii obchodovaní tady z finančníka, ale ještě bych chtel doporučit nějakou knížku zaměřenou na obchodování FX(něco rozumného co ztráví i začátečník) a taky něco o tradingu vůbec(nejlépe v čestině) :). Jsem začátečník, angličtinu mám na urovni babypips.com.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sztula:

nejlíp si asi odpovíte sám po přečtení této knízky, protože každý má jiná očekávání a pro někoho bude větším přínosem, pro nikoho menším. Ale každopádně 800,- není tolik - znám horší investice za stejnou sumu.
Já osobně ji po novém roce budu číst-teď čtu jinou knihu.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sztula.

Ja jsem tuto knihu uz precetl.Ted zacinam znovu cist pasaze nad kterymi se musi vic premyslet.Je to neco uplne jineho nez je napriklad Elder.Williamsova kniha je spise o obchodech na par dni,ale je dobre kdyz kazdy autor pristupuje k trhu z jineho pohledu.Me urcite v jistem smeru pomuze.Zalezi na kazdem co od teto knihy ocekava.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sztula.

Tato kniha neni primo zamerena na ID obchodovani a na scalping uz vubec ne,ale jeji sila je v obchodovani v jinych casovych pasmech,trochu delsich.To ale neni na skodu,protoze nektere souvislosti by mel znat kazdy i kdyz si mysli,ze je nebude pouzivat,ale pochopeni zakladniho principu fungovani trhu je veci zasadniho vyznamu.Williams se na to diva ze sveho pohledu a nektere jeho nazory mohou platit vseobecne,nebo po urcitych upravach si je kazdy muze zavest do svych systemu.Myslim,ze kazdy kdo se venuje ID obchodum,by se mel nejdrive seznamit i s pozicnim obchodovanim.Toto dilo je mozna v urcitych smerech neco mezi tim,protoze tam jsou navody ktere se nechaji pouzit jak na jedno,tak na druhe.Toto je ale muj osobni nazor,mozna nekdo jiny to bude videt trosku jinak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...