Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus Napsal:
-------------------------------------------------------
> SID
>
> Jedině koho jsi nepotěšil jsou čekatelé ve frontě
> na Sencorův tunel, ale stejně se těším. :) :)


Lisakus, aj sa ti niekedy nedavno podarilo nieco so Sencorovym tunelom ?
Okrem toho, ze som zistil ze Interbankovsky MT je zda sa este trocha sviznejsi nez FXDD, tak realne mi to bolo prd platne, lebo VT ficalo tiez velmi rychlo..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy

Teď už to přesně nespočítám kolikrát se mi to podařilo, 5x nebo 6x, za celý rok, ovšem když ještě nejsi ve v obraze a bojíš se tak do toho jdeš s pár miniloty, nejvíce co jsem se kdy odvážil bylo asi 13 x 2 miniloty. Ovšem to jsou případy kdy cena stojí několik minut na místě ale přitom je o několik desítek pips jinde. Brát pohyb který je o sekundu dvě rychlejší není dobrá volba protože ještě nevypovídá jestli je to opravdu ten správný směr. Ale ruku na srdce tohle není obchodování pro větší množství pozic a nedá se na to spoléhat. A kdo chce aby byl opravdu finančně nezávislý, tak nemůže spoléhat na náhodu sencorova tunelu, konec konců ani na entry před fundamenty které jsou vhodné pro pozice o velikosti několika lotů, nebo tolik kolik je zaručeno brokerem že ručí za plnění entrů. Jak říkám když už se to člověk jednou naučí, tak by neměl zůstat stát u hranice několika lotů ale ze zisků zajistit pasivní příjem nejlépe ve třech různých směrech, neb budoucnost je nejistá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

boyo22 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim vospolok, chcem sa opytat ci niekto
> nezaznamenal problem so demo serverom, na VT, uz
> druhy den sa snazim pozriet graf, system vyhlasuje
> ze nema odozvu zo servera.
>
> Vedel mi niekto povedat v čom je problem.. ?
>
>
>
> pekný deň


přečti si tuto stránku od zhora je to cca 2 příspěvek SIDA :aktualizace VTčka na novou verzi,proto zřejmě jsme out.
:o) . Rondy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzarin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak to je fajn,jen mám otázku,vím,že to tu někde
> bylo,ale nemužu to najít...jak uložím svoje
> nastavení,aby se pak po nainstalování nové verze
> všechno nesmazalo?..díky:)

Také se připojuji, s obavou ztráty nastavení a hlavně AOS. Je možno pomoci nebo odkaz? děkuji Rondy

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...