Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Side
prosím ta je možné ak mam pustený na vt -čku ASID AP s nastavením bez pivotov ale so zadaním SL a TP na určitú hodnotu a zapnutý s funkciou INT MA ADX že mi nastavenia ignoruje? konkretne mi otvoril EURJPY a teraz sa nacchádza v -60pips pri nastavení SL na hodnotu 40pips
Dakujem za odpoved
ciro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ciril
Takhle na dálku nemohu posudit v čem je problém.., při zadání SL i TP se objeví na monitoru barevné čáry, které tyto hranice symbolizují, při překročení (crossu) by měl systém automaticky vypnout. Pokud pozici otevřel - měl by i vypnout. Překontroluj si nastavení.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:

mám dotaz ohledně tvého AOS:

Měl jsem kromě tvého zapnutého AOSu i nachystanou objednávku na GB Trade Balance. AOS mi otevřel na 1,9373, SL na 1,9385. Entry objednávka byla otevřena na 1,9375, SL 1,9400. Ale jak nastal revers, tak mi to zavřelo společně na SL 1,9385, tedy na hodnotě nastavené z AOSu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
Ahoj Side, nevím jestli je to mýma rukama nebo se vyskytl nějaký šotek, ale nastal trošku problém na ASID AP. Byla otevřená long pozice na Cable a vypadlo to na Trailing STOP. Takže vlastně potom nebylo otevřeno nic.Pak se otevřel SHORT , ale místo jedné se otevřely dvě :-( Dělám něco špatně nebo je potřeba vypnout AOS, když vypadne pozice na Trailing STOP? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA
pokud máš jeden účet a souběžně používáš AOS i jiné příkazy (entry) tak se to může navzájem mlátit...AOS nepozná jiný příkaz - on jen otvírá/zavírá podle sebe...

noles
první chápu - zavřelo to na TSL...pak musel být nějaký signál pro short, ale 2x ?!..to trochu nechápu...vypínat se to nemusí, ale pokud se zasahuje ručně musíš AOS editovat a znovu spustit...napiš na jakém timeframe a v jakém nastavení jsi to jel...

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid
Nastavení bylo TF 30min, TRSL 40, INT5, Rozpětí 12, vstup Automat pivoty INT. Všiml jsem si, že se objevil signál SHORT , cena poskočila o pár bodů nahoru, signál zmizel, cena poskočila dolů, signál se zase objevil a když nastoupila další svíce, tak se otevřely dvě pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA
VT to na jednom účtu nepozná..pokud si např. spustíš na jednom měnovém páru současně dva různé AOS, upozorní tě to, že můžeš mít spuštěný jen jeden...a podobné to je i v tvém případě...jediné řešení mít dva účty..:-)

noles
VT otvírá na následující svíci, ale signální šipka se objevuje průběžně po celou dobu svíčky...tam mohlo dojít ke "zhupu"...
30 min. timefram je na automat pivoty strašně moc..psal jsem v popisu, že je to pro 1 min. timeframe, případně 5 min. timeframe. Delší timeframe 10 min.+ jsou už pro free pivoty, které jsou většinou dále od sebe. Ale i tak, co ti dá (pokud nejsi poziční trader) půlhodinová svíčka, kdy se situace může i 2-3 změnit..?

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ciao traders,

můžete mi zkusit někdo poradit? Ve VT mám problém s tím, že když zadám jakýkoliv příkaz (buy/sell) tak se nic neděje, a když už se příkaz provede, tak je to po několika minutách. Psal jsem na support, ale tam je to pořád dokola - ať vypnu zapnu pc. To jsem zkusil a nemá to žádný vliv. Už jednou se mi to stalo dřív, ale na druhý den vše šlo OK. Nevím čím to je - ověřil jsem i připojení a to je ok. Umí te mi někdo poradit? Ještě dodám že používám demo account.

Dík

Majasaki

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...