Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravicko,
chtel bych podekovat SIDOVI za indikatory a AOS

a mel bych dotaz, vstupuju do pozice pomoci Sidovych indikatoru, mam na 3 menach vytipovane hodiny kdy se se dejou ty vetsi pohyby a jenom se proste svezu chvili na vlne a vyskocim kdy uz mam dost:-) na spread si vydelam skoro vzdy i kdyz zrovna ten pohyb neni zrovna takovy jaky jsem ocekaval
a ten dotaz: da se na tom surfovani po vlnach:-) zalozit ziskova strategie?? jel jsem 14 dni demo tam mi to vychazelo a ted prvni tyden na live jsem z3nasobil 500$ ucet, riskoval jsem sice 0,5 lotove obchody (pravidlo do 10% uctu jsem zrovna nedodrzoval), ale zatim to beru jenom jako takovy pokus o zbohatnuti:-)

wendelin34

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wendelín34
tak to se ti daří..:-)..větší pohyby nebo "vlny" se dějí vždy po datech, ale i podle hodin.., kdysi dávno jsem dával aktivitu trhu podle hodin a měnových párů do seriálu...obecně to s menšími odchylkami platí asi pořád...
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/forex-casove-trendy.html
každý pokus je dobrý, i když si občas člověk nabije hu..ústa...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martyn
Ide o nastavenie kt.nechavam volne bezat na pare GBP/USD 5 min TF. Pivoty sa pri tomto nastaveni zobrazuju no neberu sa na zretel. Ked chces aby sa ti pivoty nezobrazovali myslim ze treba zaskrtnut vo vsetkych kolonkach free pivoty a kazdemu navolit hodnotu ktoru myslim SID pisal na zaciatku vlakna. Potom sa pivoty zobrazovat nebudu. Co inac povies na to nastavenie ??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim..mam problem s VTtraderem... zalozil sem si demo account a stahl verzi 1.8.3. nainstaloval spustil.....ale misto prihlasovaciho okna se mi otevre okno "update VTtrader" a v nem text
current version 2006100400
new version 2006100400
checking version complete
current version
to okno po chvili zmizi a nic.... zkousel to zapinat X-krat prinstaloval sem to parkrat a uz fakt nevim co s tim :S
neporadite nekdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...