Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Včera večer jsem podle Fedora zadal do VT demo jeho noční entříky zvané ŠNEK, které uvedl na chatu. Opět se mi potvrdilo jako již mnohokrát, co tato platforma dovede a nad čím stále kroutím hlavou. Skoro všechny entříky se mi vyplnily ač cena byla úplně jinde. Poslední nevyplněný entřík jsem ráno smázl, ale možná by ho to taky sebralo ikdyž cena byla o cca 300 pipsů jinde. Ceny high a low jsou na demu i live stejné, průběh grafu též, viz obrázky.

4862

4863

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trošku jsem to zkoumal a zjistil jsem, že na minut. grafu mi chybí candle od 21:15 do 21:27 ET a to jak na demu, tak na live. První entřík byl v pohodě, zbylé čtyři byly otevřeny a zavřeny právě v uvedeném intervalu, který mi na grafu chybí.
Chybí candle, dobře, ale proč to vzalo ty entry???????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tohle jsou ty Entry:

fortunato:
jsem tu jen na skok, takže, jak si chtěl:
ŠNEK - Šílené noční entříky Kamikaze:
2x S 208,20 (PT 207,60)
5x S 207,80 (PT 207,40)
4x S 207,00 (PT 206,20)
3x S 205,80 (PT 205,40)
2x S 205,00 (PT 204,70)
1x S 204,30 (PT 203,30)
GY-jedu to bez stopek....
Long tentokrát vyjímečně vynechám, ale pokud chceš, tak to dej i na druhou stranu.
mějte se tu, zítra budu asi až odpoledne (jedu pryč)....jdu spát...dobrou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy and all Po dlouhé době jsem oprášil Endyho vychytávku "sencorovo kladivo" a jaksi nejsem schopen ho vyladit a stále mám ve sloupci - rozdíl v pipsech trošku jiná čísílka. Celkově mi to nějak nefunguje, přestože jsem vše nastavil dle Endyho návodu ze 4.1.07. Můžete mi někdo pomoci. Díky Přikládám obrázek jak to nyní vypadá

4881

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...