Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

VT uz nepouzivam, ale z obrazku sa mi zda, ze mas problem s desatinnymi ciarkami..
Skusil by som asi prepisat obsah buniek.
Skusil by som prepisat obsah buniek C3 az C7 na toto (to je bunka C3.. v zbytku tam daj spravny nazov paru):
=MT4|BID!EURUSD

Endy



jaranek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Endy and all
>
> Po dlouhé době jsem oprášil Endyho vychytávku
> "sencorovo kladivo" a jaksi nejsem schopen ho
> vyladit a stále mám ve sloupci - rozdíl v pipsech
> trošku jiná čísílka. Celkově mi to nějak
> nefunguje, přestože jsem vše nastavil dle Endyho
> návodu ze 4.1.07. Můžete mi někdo pomoci. Díky
> Přikládám obrázek jak to nyní vypadá


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy díky za odpověď. Použil jsem ten Tvůj originální excel soubor, který mi vždycky po tebou popsaném nastavení perfektně chodil. Nijak jsem ten soubor neupravoval a stále je to ten původní. Zkoušel jsem to na MTéčku Alpari,NF a XTB a všude je to stejné. Koukal jsem do těch buněk C3 až C6, ale je to pro mě vesnice na pyrynejském poloostrově......., takže nevím a zkouším dál příloha buňka C3

4882

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skus prilozeny subor. jaranek Napsal: ------------------------------------------------------- > Endy díky za odpověď. Použil jsem ten Tvůj > originální excel soubor, který mi vždycky po tebou > popsaném nastavení perfektně chodil. Nijak jsem > ten soubor neupravoval a stále je to ten původní. > Zkoušel jsem to na MTéčku Alpari,NF a XTB a všude > je to stejné. > Koukal jsem do těch buněk C3 až C6, ale je to pro > mě vesnice na pyrynejském poloostrově......., > takže nevím a zkouším dál > > příloha buňka C3

4885

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec.
Neví někdo, jak ve VTečku zachovat zobrazené obchodní systémy. Do grafu umístím nějaký AOS a Indikátor. Po odhlášení a opětovném přihlášení tam zůstane jenom Indikátor, AOS musím vložit znovu. AOS tam dávám jenom kvůli signálům, tedy nespouštím ho. Uložit šablonu nepomáhá.
Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Endy Ještě jednou díky za ten soubor, vyzkoušel jsem a je to pořád stejný, viz obr. Nevím fakt, čím to může být, mám excel 2003 v default. nastavení, dříve to šlo a teď to prostě takhle blbne (nebo spíš blbnu já) to sztula Mně ty AOSy na grafu zůstávají, dokud je sám neodstraním. Zkus přeinstalit a v defaultním nastavení to vyzkoušej znovu.

4912

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Můžete prosím někdo poradit. Mám nové PC s Vistama. Mám problém s VT přesněji s čárami horizont. vertikal a trendovou. Nejde mi měnit barevné provedení a umístění když ho napíšu do okna "Line Properties". Nová reinstalace VT nepomáhá. Rodičovskou kontrolu mám vypnutou, přihlašuji se jako "user". Ani vytvoření a přihlášeni se z dalšího účtu na situaci nic nezměnilo.
Díky za poskytnutou radu.
Eks

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caute vsetci. Mam otazku. Zrealizujem obchod a mam napriklad zisk 50 pips. Potom vypnem comp, dalsi den sadnem za comp, pustim VT trader, tuknem si na obchodne okna - closed positions a nesvieti mi tam +50 pips ale iba +48 pips, pricom den predtym ked som obchod uzavrel tam bolo +50 pips. Nestihol som si vsimnut, ci sa mi upravuje aj hodnota uctu podla toho, ale je mi zahadou, kde sa podeli 2 pips. Podobne sa mi stalo minule tyzden. zisk +34 sa zmenil na +32. Viete cim to moze byt a preco a ci ste aj vy nieco podobne zaregistrovali? Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BERU Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pokud AOS otevře
> pozici a nastavení daného AOS obsahuje pevnou
> stopku, tak nevím zda při výpadku spojení tato
> zůstává, nebo jí musím zadat po otevření pozice
> ručně.

to záleží, jest-li ta stopka je u brokera na serveru, nebo pouze na Tvém platformě.
Zároveň s otevření pozice by Ti měl AOS poslat k brokerovi i stop loss.
To bys měl na platformě vidět, jest-li tam stopku máš. Pokud ji tam nevidíš, pak si myslím,
že ten AOS pouze čeká, kde půjde trend a když půjde proti Tobě, tak vyšle příkaz k uzavření pozice.
To ale není stop loss.
Jako ochrana při výpadku spojení je stop loss velmi vhodný, i když ani v tomto případě není všemocný.
Rozhodně ale musí být odeslán k brokerovi.

Problém by mohl nastat ještě u tzv. gapu, kdy v určitých případech si myslím, že by nepomohl ani stop loss.
Někde se tu ten problém již řešil a užnevím, zda se došlo k nějakému závěru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte někdo tak na rychlo, jest-li VTečko někde zapisuje jednotlivé obchody, stoplosy PT a pod. zkrátka všechno co zadáte? Je tam nějaký log, ale v něm jsem tu historii nenašel. Nebo jest-li je tam taková možnost aby všechny pokyny byly zapisovány a pak je zpětně můžete analyzovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...