Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

No já jsem to dělál tak, že jsem do grafu vložíl nějaký AOS, např. zmíněný VT-Moving Average Cross System, v grafu se mi zobrazí takový ten "štítek" na něj klepnu myší pravým tlačítkem a v nabídce zvolím "Start Auto-Trade Mode". A je to :)
Výsledky to ovšem přináší prachmizerné. velmi brzy jsem to opustil. Jiná věc je, pokud jsi schopen ten scriptík upravit tak, aby obchodoval podle Tvých představ. To jsem nezkoušel, neboť tomu nějak moc nehovím a pak, zkuším jiný systém obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus
ešte v lete si napísal o zadávaní SL spolu s objednávkou "pro rychlejší zadávání SL jsem se naučil zadávat SL ne hodnotou měnového páru ale jednoduše zadám ztrátu -250 US/lot a ono si to samo nastaví a maximálně ten SL zaokrouhlí pár centů nahoru nebo dolů aby to odpovídalo hodnotě celého pipsu" a nerozumiem tomu. Môžeš to prosím popísať polopaticky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za rady, já si naprogramoval vlastní systém a právě natom jsem to nemohl rozchodit a už to funguje. Ale mám ho napsanej jednoduše bez stoplosů, tak daleko jsem se ještě nedostal a hlavně mě vůbec nenapadá, jak nato.
Ano, pomocí openbuy a closebuy vstoupím dle daných kritérií do obchodu a také z nich vystoupím, ale jak do toho zakomponovat ještě podmínku aby mi to vystoupilo z obchodu na sl např. 1000 dolarů fakt nevím. To bych musel asi počítat jednotlivé pipsy, ne? ale jak??? Kde se to můžu dočíst? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roar:
VTManual jiste Beranisii pomůže. Neznám moc VT, ale tady na foru jsem někde četl, že VT NEMÁ možnost sledovat svoje pozice (kolik kontraktů, zisk/ztráta, atd), a že nejde zadávat (v automatickém systému) limit a stop příkazy. Jen market na close aktuální svíčky. A na to se Beranistě také ptal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer, mohol by mi niekto prosim vas poradit. Vo VT, ked kliknem pravym tlacitkom na mysi na grafe, tak sa mi neda zobrazit lista(kde je nakup, predaj atd.) a blika mi cez cely graf horizontalna prerusovana ciara, dost zle sa obchoduje ked to blika. Uz som aj preinstaloval a nic. Ak by ste mi mohli pomoct budem vam povdacny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...