Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nowa
dnes mají amicí svátek a pravděpodobně jsi na serveru, kde se nějak "šotkově" okopírovala i sobota, kdy se neobchoduje. Nevím jak jiní, ale já na totožném páru a TF, který zobrazuješ, žádnou "svíčkovou" sobotu nemám. Svíčky mi končí páteční zavíračkou a startují při noční nedělní otvíračce. Vydrž do zítra, oni to snad dají dříve nebo později do normálu..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zyx66,

to je prosté, VTčko ti zavřelo za jinou cenu, resp. v okně zavřené obchody nemáš správnou cenu za kterou jsi zavřel a tudíž i zisk není správný. Stává se to např. když se zavírá pozice na PT a je prudší pohyb, tak než k uzavření dojde cena se dostane ještě výš a v kartě se ti objeví jako by jsi zavřel za tu vyšší cenu. Stačí po každém zavření obchodu kliknout v okně zavřené obchody na Submit a uvidíš, jak se cena změní na tu správnou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Pief

jestli myslíš tím přehráním to, že se chceš podívat do minulosti, tak je dole vlevo posuvník(na to jsi ale určitě přišel:) ).Jinak delší období si nastavíš v položce Volby-Vlastnosti-Obecne-Communic...-Historie a restartovat.A pokud budeš chtět, aby ti při každým přejezdu myší přes graf neskákalo zpátky do přítomnosti tak - levý tlačítko myši na grafu a odznač si volbu Auto scroll to current time

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dicam

Na ten posuvnik som samozrejme prisiel :), ale chcel som aby mi prehravalo graf automaticky od casu x do y, podla toho ako si urcim. Nasiel som si tu historiu, dal som maximalnu hodnotu a na grafe mi pribudol len asi jeden den, co je dost malo. Navyse neviem ako prinutit graf aby sa prehraval odvtedy odkedy chcem ja. Neviem ci poznas Sierru ak ano tak tam je funkcia replay a nieco take by som potreboval aj vo VT. Otazka znie ci tam take nieco je... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...