Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Založení účtu u CMS je na spadnutí, ale potřeboval bych radu od někoho, kdo už tam obchoduje a má tam tety účet, nejlíp dva nebo víc. Jedná se o to, že když vložim na účet nějakou částku, obchod se nepovede, půjde to do mínusu, nebude SL z různých důvodu, tak je reálná možnost, že se účet dokonale vypusuje. Jako obranu proti tomu uvažuji založit účty dva. S jedoho obchodovat a na něm udržovat jen předem zvolenou částku. Při úspěchu přebytek převést na druhý účet, pří neúspěchu opačně. Prostě ten druhý účet by byl co do obchodování účtem mrtvým. Pokud by to šlo a nebyly by tam žádné poplatky, pak by to jistě bylo výhodnější, než převádět peníze z/na účet u nás.
Máte někdo tyto zkušenosti?
Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uvažuji obchodovat pro začátek s účtem $1 000. Pokud je rozmnožím, tak peníze přeliju na druhý účet a tím zabráním, že při špatném obchodu o ty peníze příjdu. Nevím, jest-li se vyjadřuji dosti srozumitelně.
No prostě obchoduji s účetm, kde mám $1 000. Když se nebude dařít, příjdu o $1 000.
Druhý případ. Dám na účet $10 000, nezadaří se a příjdu o $10 000.
Tím nezadařením mám na mysli to, že třeba nestihnu dát SL, spadne spojení a řada dalších nepředídatelných náhod a budu mít otevřené nějaké pozice. Telefonování brokerovi vylučuji, tak že zbývá jen nějaká jiná ochrana.
Při vymazání $1 00 jenom převedu peníze z toho druhého účtu u CMS. Jinak bych to musel posílat od nás, což bude asi složitější a asi také dražší.
Nevím, jest-li to není trochu komplikované, ale rozhodně to obrana proti velkým ztrátám je. A také nevím, jak jednoduše, či složitě by se peníze převáděly z jednoho účtu na druhý.
Možá, že tu někdo bude, kdo má dva účty a třeba tímto způsobem peníze přelíva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jo, SL samozřejmě vždy, ale může příjít náhoda blbec, SL nestačím zdat, spadne mi spojení a k tomu všemu mě ještě chytnou střevní potíže a je to v háji. Když dám na učet všecho najednou $10k, $20, tak o ně mohu přijít. Jen jsem chtěl vědět, jak složité/jednoduché je převádět peníze u stejného brokera (CMS) z účtu na účet. Jest-li to vůbec mají rádi takové přesuny ap.
Ideální by bylo,kdyby šlo u brokera zadat nějaký pevný SL na pořád. Třeba mám na účtu $20k a zadám bokerovi, že ztráta může činit pouze 25%. když to k této hranici dojde, broker automaticky ztrátové obchody zavírá. Ale to bych chtěl asi moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula
U CMS můžeš mít třeba 6 účtů na stejné jméno (správněji podúčtů) a jen zadáš pokyn k převodu z např. 111111a na 111111b. Rádi, neradi - vždy bys měl mít uzavřené pozice na účtě, když převod provádíš. Pevný SL v tom pojetí, jak uvádíš, neexistuje, to je už věcí osobního MM. Ale není snad problém si proklikávat účty a když zjistím, že MC z 20K je pod 15K - tak holt jednám.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík [b]SID [/b] & [b]Volf [/b]
Chytám rozumy, tak se ptám pro někoho i na zdánlivé blbosti. Něco pak z toho vyberu.
Já jen že na demu jsem už takových situaci zažil několik, že jsem se z různých příčin nemohl přihlástit, tak mne to napadlo.

Teď mám na DEMU 5 podúčtu a proklikávám jak píše [b]SID[/b]. Tak že to bude u live zřejmě obdobné.

Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Prosím nesmějte se mému dotazu, ale musím se zeptat ..

ve VT už umím dost věcí, program ovládám uživatelsky, nějaký ten indikátor, nebo systém taky umím naprogramovat, ale nevím, jak systém naprogramovat a nastavit tak, aby obchodoval automaticky za mě bez mé přítomnosti.

Je to přes "Openbuy, closebuy" ?
v nastavení systému zaškrtnu trading a jak to tam nastavit, jak to rozchodit?

děkuji, začátečník-

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...