Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ropa


bolija

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 242
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


jj,pohoda, reakce naprosto logicka,ikdyz ted teda co to dela co zas je trosku magorina.Celkem nerozumim kde berou data ti vcerejsi borci z API,protoze ti jsou jako uplne mimo.

PS: Jak jsi rikal,ze se budu radovat zase z 50tky,tak to moc dlouho netrvalo a je to hodne pres 50 :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby


nádhernej DT ( pokud se to tak dá nazvat ) dnes ve 3pm ET, a skvěle načasovaný, kdy akorát kolem této hodiny trh dělá s celkem slušnou pravděpodobností poslední prudší pohyb dne, před tím než se zaparkuje.Kvůli dnům jako tento miluju obchodování. To odražení od suportu 49 přisuzuji spekulaci na dolar.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


cus,

jj,prekérní situace,asi za to dost může ten dolar. Nicméně z maxima kolem $14K jsem teď někde kolem $7K :-). To prolomení 50tky na tom červnovým kontraktu není moc dobry no.Času už taky moc nezbývá :-). Celkem mě ale překvapilo jak brzy se začal obchodovat aktivněji červen. V květnovým tam "nikdo" není :-).

Zavírat nic nebudu, stopku na 44.92 neboli 3K ( bez mozolu na rukach), tak si na mně vzpomeň až to protne :-).
Link to comment
Sdílet pomocí služby

hm, snad zas tak zle nebude a odneseš si více než 3k ;) btw: skoro tolik jsem si dnes z trhu odnesl já, ale na 4 kontraktech (rozjíždím live nový systém na ESko, tak na ropu nebudu tolik soustředěný.

dnes opravdu při posledním obchodním dni květnových kontraktů bylo volume 84k5 vs. 250k na červnových kontraktech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

s USD to opravdu není nic extra, pač davu zřejmě dochází, že kladné výsledky bank jsou jen pozlátko způsobené změnou metodiky vykazování špatných aktiv (jak jsem tady už někde psal)

... amíci prostě zatím pokračují vesele svou oblíbenou cestou zkreslování a zveličování výsledků ruku v ruce s tím, že se nepoučili ze 30 let ani z technologiské bubliny v roce 2k a opakují rvaní peněz horem dolem do systému, což musí vést logisky ke zředění jejich hodnoty

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...