Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Vim ze se vam to muze zdat podivne ale internet mam a presto bych to rad rozebral. Vetsina nazoru jsou podobne tem Vasim. Cili nic konkretniho nebo jen nejake zmatene uvahy o tom ze broker manipuluje trh proti pozici coz by mohlo byt vyhodne pokud je vetsina pozic v jednom smeru...
p.s. zda se mi to nebo tu vetsina diskutujicich voli konfrontacni ton?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Valcave,

Vetsina obchodniku s live uctem u XTB neni uspesnych. Ja nikdy ucet u XTB nemel a mit nebudu.
Moje duvody jsou : Neregulovanost XTB
Polsky Affiliate
Nezkusenost pracovniku XTB (sam jsem tam pro zajimavost zavolal)
Reklamni lovecke akce XTB (jak nachytat novacky do svych siti)
Bucket shop (Broker je pouze market maker )
Broker nenabizi ECN ani Direct market Access
Spatny Spread a slippage
Broker nenabizi seriozni burzovni sluzby (Futures, Akcie , ETFs...atd..)
Velice spatne zkusenosti obchodniku s XTB na svetovych internetovych forech i mimo nich.
Neduvera v Brokera jako takoveho.(Muj nazor)
Silna pravdepodobnost obchodovani proti pozicne (proti klientovi. Velice tezke overit)
Spatna bankovni likvidita . Obchodnik musi zadavat v nekterych pripadech offers misto exekuce.

Dalsi duvody : Customer service v CR pouze v urcite hodiny dne . Zbytek v polsku



Ode me to myslim stacilo. Urcite si to ale overte i u opravdovych XTB zakazniku .


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pane Czechdaytrader,

Mohl byste nám (s Vašimi bohatě nabitými zkušenostmi z tohoto "fóra") prozradit, kde většina obchodníků s live účty je úspěšných? Mám na mysli u které společnosti? Že bychom se tam všichni přesunuli.


pane Vaclave,

Pokud jste začátečník a chcete obchodovat Forex nebo CFD, tak si dovolím říct, že lepšího brokera v ČR neseženete. To co Vás zničí není broker, ale Vaše psychika. Psychika začínajícího obchodníka. Pokud se jí v obchodování naučíte ovládat, tak je úplně jedno, kde máte účet.






Link to comment
Sdílet pomocí služby

Až na ten nick nechápu co tak špatného provedl. I když se registroval do tohoto fóra právě dnes, tak s ním v podstatě souhlasím. Je tomu rok co jsem se k tomuto tématu zde již vyjadřoval ( www.financnik.cz/forum/read.php?4,83571,116292#msg-116292 ) a ani dnes po roce real obchodování si na tohoto brokera nemůžu stěžovat. AOS používám sice převážně jen pro vstupy, ale také bez problémů. Jen je třeba být opatrný při důležitých zprávách na roztažení spreadů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vishovno ma pravdu....hlavni nepritel neni broker ,ale mozek.
Ale da se uspesnost zvednout a neuspech eliminovat napriklad tim, ze si vyberete kvalitni brokery.
Ja mam stesti. Nikdy jsem si na sve brokery stezovat nemusel .
I kdyz je cejtit z vishovno ironicka zoufalost , neznamena to,ze by si clovek nemohl vybrat neco lepsiho nez XTB.

Kazdy zde ma pravo na nazor a vyber....


Ray


Link to comment
Sdílet pomocí služby

velokokorin

cela ta diskusia vznikla na zaklade exaktnych informacii a nejakych emocii. celkovo ked to zhrniem mi z toho vide, ze sa v tommto vlakne preberalo , a to uplne exaktne ako funguju podobny marketmakeri, taktiez exaktne porovnanie poplatku na realnom trhu a podobnom umelom, kde si kazdy moze vyratat ze niektore trhy su predrazene X nasobne. pre niekoho je diskusia balast a niekto iny hlada informacie. a o rok to bude presne to iste. opat sa najde milion ludi ktori rozdiel medzi MM a ECN nepochopia a najdu sa aj ludia ktori im to nezistne vysvetlia a vysluzia si za to len kritiku :) a tak stale dokola :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak teď nevím jak tomu mám rozumět. Jen jsem chtěl zdůraznit, že prvotní musí být nějaký životaschopný a odzkoušený systém a dodržování tohoto systému. Neřešit jako první a nejdůležitější součást úspěchu brokera. Broker ze ztrácejícího člověka výdělečného neudělá a dá se časem vždycky změnit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neni nic jednodusiho,nez nevahat a overit si to vlastni zkusenosti.
Chtel si uprimny nazor . Muj byl objektivni dostatecne.Domenky jsou osobni a nikdo se s nimi nemuze stotoznovat.
To z mych prispevku mam pocit je jasne zretelne. Ne kazdy prispevek ma ve foru logiku pro vsechny citatele.
Myslim si osobne,ze co se tyka XTB bylo receno dost . Pravda je,ze na tomto foru jsou mnohem zajimavejsi a konstruktivnejsi vlakna ,nez je tohle. Omylame stale dokola to jiste . Bylo by fajn,kdyby ,co se tyce Ceskych Brokeru ,zaznelo neco pozitivniho . Ja osobni vlastni osobni zkusenosti s live uctem v CR nemam. Nebudu jiz tedy do fora prispivat do debat o zkusenostech s brokery v CR.Uznavam,ze moje nazory by opravdu mohly byt nekdy zavadejici.

Dej nam vedet, jak si na tom live u XTB.


Hodne uspechu s obchodovanim
(tu)


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám u nich účet a to minimální možný, tedy 20.000,-CZK protože jsem si řekl, že k vyzkoušení LIVE obchodů mi stačí přijít o maximálně tuhle částku :).

Obchoduji pouze EURUSD s 0,1 - 0,2LOTu. A NEMÁM žádný problém. Ceny jsou dostupný i na webu, kde si můžete ověřit, že cena která vám vymete SL není jen a pouze cena pro vás ale pro všechny, tedy někdo jiný může na tomto nepříznivém pohybu vydělat (ale to nikoho nenapadne, každýho napadne, že já sem ten chudák, kterýmu všechno berou).

V daný okamžik jsou v obchodu stovky a tisíce dalších lidí, někdo kupuje někdo prodává, zisk jednoho je živ ze ztráty druhýho. To co podle mě brokera zajímá jsou pouze poplatky a těch bude mít o to víc o co víc lidi budou obchodovat. Už to tady zmínil SID, pro brokera je zajímavý každý kdo obchoduje a tím nejsou looseři. Myslím, že oškubat klienta by bylo opravdu chybou, já jim ve výsledku přinesu mnohem více peněz za poplatky než když najednou přijdu o 20.000,-.

Osobně si myslím, že pro pár EURUSD nebo i pár jiných je tento broker dobrej, pokud někdo má pocit, že jeho obchody jsou exekuovány pozdě (možný skalping), tak nezbývá než doporučit obchodovat pomocí čekajících pokynů, ono stejně je to lepší než za market. Takové pokyny jsou obchodovány VŽDY. Nevím jak je to u jiných brokerů, ale zde jsou plněny přikazy SL i v gapu (v týdnu, o víkendu to neplatí), což není k zahození.

Prodleva pokynů za market je od 0 do 10s co jsem vypozoroval, ale lze nastavit maximální odchylku od kotované ceny, takže se sice může stát, že se cena (u typu příkazu market) pohne, ale pak jsem dotázán na novou cenu a mám několik vteřin na to abych ji přijal či nikoli. Pokud ji přijmu je takový příkaz zobchodován okamžitě. Co si budem namlouvat, pokud mi vadí posun o pár ticků, pak bych do takovýho obchodu snad ani neměl strkat nos.

Jinak nevím jestli byl pochopen některými účatníky podobných diskuzí podnikatelský záměr KAŽDÉHO brokera na světě. Tím záměrem je zisk a ten zisk se generuje z našich peněz, tedy zadarmo to nepůjde asi nikdy s tím se musí každý obchodník smířit, ti co se s tím nevyrovnají, nevím jak se mohou vyrovnat se svojí ztrátou na trhu. Mělo by být zcela jasno v tom, že celý trading je vymyšlen proto, abychom byli oškubáni s nadějí, že zbohatneme. Jinak to nemůže fungovat, protože jsou ti co vydělávají a ti co tratí, to je "jedna k jedný", ale pak jsou zde brokeři, kteří jenom vydělávají a to tím více, čím více je obchodníků, kteří obchodují. Prostě je třeba neustálý přísun peněz, bez toho tenhle mejdan nemůže fungovat, ty doby, kdy se obchody používaly pouze k zajištění ceny za moje obilí a kukuřici jsou pryč. Banky a jiný účastníci samozřejmě přímo žerou naše SL, který se někde nanakumulujou, cena se vždy posune tam, kde se zobchoduje.

Zbyněk



Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...